Nowy Przewodnik Weber już dostępny

Podziel się:
Praktyczne porady, gotowe rozwiązania problemów najczęściej spotykanych przy remontach i wykończeniach oraz katalog szerokiej gamy produktów Weber, które zagwarantują uzyskanie pożądanego efektu – nowy Przewodnik Weber 2013/14 jest już dostępny dla klientów. Inwestorzy i wykonawcy mogą znaleźć bezpłatny Przewodnik u przedstawicieli handlowych oraz w punktach detalicznych i hurtowniach.

Nowy Przewodnik Weber już dostępnyZespół Weber dzieli się z klientami swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku produktów budowlanych, udostępniając im zbiór praktycznej wiedzy i fachowych wskazówek specjalistów. Tegoroczny Przewodnik jest już dwunastą edycją kompleksowego wydawnictwa z poradami ekspertów oraz katalogiem rozwiązań Weber.

Praktyczne wskazówki

Realizacja projektów remontowych i budowlanych wiąże się z wyzwaniem w postaci poszukiwania właściwych materiałów. Równie istotny jest wybór najlepszych do konkretnego zadania rozwiązań. Marka Weber, opracowując swój Przewodnik przekazuje klientom praktyczne studium, w którym szybko znajdą odpowiedzi na pytania bardzo często pojawiające się na kolejnych etapach prac.
REKLAMA:

Kompleksowy Przewodnik Weber skonstruowany jest w przystępnej formie – podzielony według kategorii, zgodnie z najczęściej wykonywanymi pracami remontowymi i pozwala łatwo wyszukać fachowe rozwiązania i produkty. Znalazły się tu m.in. tematy dotyczące wykonywania elewacji, układania płytek, tworzenia podkładów podłogowych i posadzek, wykańczania ścian, zapraw i fug oraz oferta Leca Keramzyt. W edycji 2013/2014 Przewodnika zaprezentowane jest nowe, intuicyjne zestawienie systemów Weber, które ułatwia dobór właściwych rozwiązań.

Wiemy, że nasi Klienci przykładają dużą wagę do jakości produktów, ale przy okazji szukają też kompleksowych rozwiązań i porad, które pomogą im sprawnie przejść przez trudny czas prac budowlanych. Nasz Przewodnik stanowi znakomite kompendium wiedzy nie tylko dla wykonawców, ale także dla inwestorów, którzy chcą świadomie uczestniczyć w realizacji projektów – powiedział Kornel Dziworski, Dyrektor Generalny Weber.

Nowości produktowe w tej edycji

Kolejna edycja Przewodnika Weber zawiera również nowości produktowe w ramach stale udoskonalanej oferty firmy. Wśród nich znalazł się nowy podkład samopoziomujący weber.floor POZIOM, który zachowuje wysokie parametry, a jednocześnie jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. W Przewodniku klienci mogą zapoznać się także z zupełnie nową kolorystyką zapraw fugowych weber.color comfort i weber.color perfect. Firma Weber już w poprzednim roku wprowadziła rozszerzoną nawet do 10 lat gwarancję na systemy ociepleń dla budynków jednorodzinnych, a informacje jak ją uzyskać zostały także szczegółowo przedstawione w Przewodniku.

Przewodnik dostępny jest w formie drukowanej w punktach sprzedaży produktów Weber, a także u przedstawicieli handlowych. Można go również przeglądać online lub zamówić za pośrednictwem strony internetowej pod adresem http://www.netweber.pl/weber/artykuly-i-porady/przewodnik-weber-2013.html.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Weber
#wiadomości #inwestycje #ściany #weber #kalkulator #inspiracje

Więcej tematów: