<

Remont generalny – jak go zaplanować, by osiągnąć efekt „wow”?

Zakup materiałów budowlanych, zatrudnienie fachowców, trudne, ważne decyzje. Remont mieszkania ma zmienić go na wiele lat, więc konieczne jest rozsądne podejście, odpowiednie przygotowanie i zaplanowanie prac. Zwłaszcza, że za mieszkaniową rewolucją stoją niemałe koszty, którą potrafią...

Więcej...

Skrzynie ogrodowe. Na co zwrócić uwagę przy kupnie praktycznego pojemnika do przechowywania?

Skrzynie ogrodowe z tworzyw sztucznych to coraz popularniejszy element wyposażenia ogrodów, tarasów i ogródków działkowych. Są odpowiedzią na dziesiątki rzeczy, na które często trudno znaleźć jakieś miejsce. Dzięki skrzyniom i schowkom w estetyczny i bezpieczny sposób można przechować...

Więcej...

BetterStyle rozrasta się w MLP Pruszków I

Międzynarodowy dystrybutor produktów do gospodarstwa domowego oraz kosmetyków i suplementów diety przedłuża umowę najmu oraz zwiększa wynajmowaną powierzchnię do blisko 5 tys. mkw. w centrum logistycznym MLP Pruszków I.

Więcej...

Boom na rodzinne ogródki działkowe

Popularność rodzinnych ogrody działkowe (ROD) w czasach pandemii wręcz eksplodowała. Czy to przejściowa moda, czy nowy rozdział w historii rodzimego ruchu działkowego?

Więcej...

Gdzie przybyło najwięcej mieszkań?

W Polsce systematycznie wzrasta liczba mieszkań przypadających na 1000 osób. Eksperci portalu RynekPierwotny.pl sprawdzili, na terenie których miast i powiatów tempo takich zmian było najszybsze.

Więcej...

Pracownicy Inoutic po raz kolejny przygotują prezenty świąteczne dla dzieci

Już po raz drugi pracownicy firmy Inoutic zainicjowali zbiórkę pieniędzy oraz najpotrzebniejszych rzeczy i zabawek. To wsparcie dla najuboższych i najbardziej potrzebujących rodzin.

Więcej...

Geberit w trosce o Tatry - No Trace Tatra

No Trace Tatra to wyjątkowy projekt, w ramach którego, już 12 października, znany i ceniony podróżnik Marek Kamiński wyruszy w podróż dookoła Tatr. Podczas 7 dni wędrówki pokona w sumie 183 kilometry. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na wyjątkowość Tatr, ale także na problemy,...

Więcej...

Jakie będą królować trendy w kolorystyce w roku 2017?

W tym roku kolorem, który królować będzie zarówno w modzie, jak i wśród elementów wyposażenia wnętrz będzie „greenery”, czyli soczysta zieleń. Jak podkreślają specjaliści z Instytutu Pantone barwa ta, to mieszanka: witalności, świeżości oraz nadziei.

Więcej...

ISOVER spełnił wyjątkowe świąteczne marzenie

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Rovaniemi w Finlandii było największym marzeniem pięcioletniego Mateusza – podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.

Więcej...

Sapa prowadzi działania w zakresie społecznego odpowiedzialnego biznesu

Sapa Aluminium, zatrudniająca ponad 1500 pracowników w trzech lokalizacjach (w Trzciance, Łodzi i Chrzanowie), od wielu lat monitoruje swoje oddziaływanie na otoczenie.

Więcej...
Loading...