Zmiany w Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-lighting

Podziel się:
Walne zgromadzenie ZPSO „Pol-lighting” zmieniło strukturę organizacyjną i powołało nowy zarząd stowarzyszenia, który przejął kompetencje dotychczasowej, rozwiązanej Rady Związku.

Walne zgromadzenie Pol-lighting powołało 19 czerwca br. nowy organ – zarząd związku. W jego skład weszli: Bogdan Skorupka z firmy ES-System, Janina Broncel z firmy Golland, Mariusz Ejsmont z firmy LUG, Jacek Wiernicki z firmy OSRAM, Tomasz Książek z firmy Philips i Maciej Lewandowski z firmy Thorn. Prezesem została Narcyza Barczak.
REKLAMA:

Nowy zarząd przejął kompetencje dotychczasowej Rady Związku. Przez ostatnie dwie kadencje jej przewodniczącym był Bogumił Stepan, szef regionu Europa Wschodnia w firmie OSRAM, który zgodnie ze statutem po ponad trzech latach kadencji zrezygnował z przewodniczenia radzie. Ze względu na zmiany, za komunikację między organizacją i jej członkami odpowiedzialni będą upoważnieni przedstawiciele, wyznaczeni przez członków związku. Będzie to mieć zastosowanie przede wszystkim w zakresie przekazywania i opiniowania dokumentów opracowywanych przez związek oraz organizowania uczestnictwa firm w działaniach związku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Pol-Lighting
#wiadomości #instalacje #oswietlenie #pol_lighting

Więcej tematów: