Zaczep narzędziowy na pasek TOPEX

Podziel się:
Marka TOPEX to jedna z najpopularniejszych marek narzędziowych w Polsce. Swoją atrakcyjność zawdzięcza nie tylko sprawdzonym narzędziom, ale również bogatej ofercie innowacyjnych akcesoriów ułatwiających prace remontowo-budowlane.

Przykładem może tu być nowy zaczep narzędziowy TOPEX 79R261.Nowość od TOPEX jest idealnym uzupełnieniem każdego warsztatu i domu. Dzięki swej prostocie i funkcjonalności zaczep pozwala w łatwy sposób transportować niezbędne narzędzia i przedmioty. Zaczep wyposażony został w klips gwarantujący możliwość błyskawicznego zamontowania do paska.


Fot. Grupa TopexFot. Grupa TopexFot. Grupa TopexFot. Grupa TopexCałość wykonana jest z trwałych materiałów ABS i TPR. Zwiększają one odporność produktu na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia nawet przy wysokich temperaturach. Także lateksowa linka, będąca podstawowym elementem zaczepu, została dodatkowo wzmocniona powłoką nylonową.
Wszystko to sprawia, że zaczep TOPEX umożliwia wygodnie przenoszenie przedmiotów ważących nawet 5 kg. Dzięki zaczepowi majsterkowicz może mieć wszelkie niezbędne narzędzia zawsze pod ręką, co przekłada się na szybkość postępu prac.
REKLAMA:

Więcej informacji o zaczepach i innych produktach marki TOPEX można znaleźć na topex.pl.

Źródło: Grupa Topex
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Topex
#narzedzie #okna i drzwi #maszyny #akcesoria #topex #zaczep #produkty #Maszyny i narzędzia - tematy pozostałe

Więcej tematów: