6 mln zł oszczędności rocznie dzięki Hoven

Podziel się:
W lipcu 2013 r. Firma Hoven zainstalowała 4-tysięczny zestaw solarny, a całkowita powierzchnia kolektorów przekroczyła 27600 m. kw.

Fot. HovenFot. HovenOznacza to, że klienci Hoven oszczędzają rocznie już ponad 6 mln zł na podgrzewaniu ciepłej wody użytkowej i ogrzewaniu pomieszczeń.

Sukces ten stał się faktem dzięki kompleksowej ofercie, wsparciu klientów przy pozyskiwaniu 45-procentowego dofinansowania i przede wszystkim doświadczonym i profesjonalnym pracownikom, bez których osiągnięcie pozycji lidera w branży kolektorów słonecznych nie byłoby możliwe.
REKLAMA:

Fot. HovenFot. HovenWarto dodać, że dynamiczny rozwój Hoven jest jednym motorów napędzających polski rynek instalacji solarnych. Według Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w 2012 r. nasz kraj znalazł się na 3. miejscu w Europie pod względem sprzedaży tych urządzeń, a rynek kolektorów słonecznych jest jedną z najszybciej rozwijających się branż w Polsce. Według raportu Instytutu Energetyki Odnawialnej z września 2012 r., sprzedaż tych urządzeń rośnie nieprzerwanie od 2000 r. i w ciągu 12 lat zwiększyła się niemal 30-krotnie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Hoven
#wiadomości #do ogrzewanie #instalacje #raport #solar #hoven

Więcej tematów: