Polskie kolektory Watt i 590 powodów, dla których warto je kupować

Podziel się:
Już od 15 lat firma Watt produkuje kolektory słoneczne, które bez żadnych kompleksów konkurują z zagranicznymi wyrobami.

Fot. WattFot. WattPonadto kolektory Watt zaliczają się do najlepszych na świecie. Jesteśmy dumni, że jako polski producent zaspokajamy potrzeby naszych klientów w wielu krajach Europy oraz w USA. Jednocześnie widzimy olbrzymie ilości importowanych artykułów zalewających nasz kraj, które często odbiegają jakościowo od polskich produktów. W związku z tym postanowiliśmy dołączyć do inicjatywy: „590 powodów dla których warto kupować polskie produkty”.
 

Jaki jest cel akcji?

Celem pośrednim jest ułatwienie rozpoznawania polskich produktów oraz uzmysłowienie polskim konsumentów korzyści płynących z kupowania polskich produktów.
 

Jak rozpoznać polski produkt?

„590” to pierwsze cyfry kodu kreskowego wszystkich polskich produktów wyprodukowanych lub dystrybuowanych przez przedsiębiorstwo zarejestrowane w Polsce.
 
Fot. WattFot. Watt

Jaki jest cel końcowy?

Efekt jaki organizatorzy akcji chcą osiągnąć to zwiększenie siły naszej gospodarki, a tym samym wyższe emerytury, lepszą służbę zdrowia czy wyższe pensje.
 
Więcej na http://www.590powodow.pl/.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Watt
#wiadomości #instalacje #kampanie #kolektory #watt

Więcej tematów: