20 lat MK Systemy Kominowe

Podziel się:
MK Systemy Kominowe w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20 lat gwarancji na swoje produkty. Pierwsze kominy wyprodukowane przez MK obecne są na rynku od 1993 roku i funkcjonują bezawaryjnie do dzisiaj.

Siedziba MK Systemy Kominowe. Fot. MK systemy KominoweSiedziba MK Systemy Kominowe. Fot. MK systemy Kominowe„20 lat gwarancji na 20 lat MK” to hasło przewodnie obchodzonego w tym roku jubileuszu firmy MK Systemy Kominowe. Żarski producent kominów ze stali szlachetnych nie bez powodu zyskał miano lidera polskiej branży kominowej. Produkty MK obecne są bowiem na rynku od 1993 roku i do dzisiaj funkcjonują bezawaryjnie. Firma w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20-letniej gwarancji na wszystkie systemy kominowe do urządzeń grzewczych opalanych każdym paliwem z wyjątkiem ekogroszku (gwarancja 5-letnia).
– Jubileusz firmy jest świetną okazją do podsumowania naszej działalności. Z dumą mogę powiedzieć, że już od 20 lat odnosimy sukcesy na rynku w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży systemów kominowych – zauważa Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. – Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, które obecne są na rynku od 1993 r. i wciąż działają bez zarzutu! Dlatego w rocznicę powstania firmy, oferujemy 20 lat gwarancji na wszystkie systemy kominowe do kotłów opalanych każdym paliwem z wyjątkiem ekogroszku (gwarancja 5-letnia) .
REKLAMA:

W maju 2012 r. firma MK Systemy Kominowe połączyła się z grupą Isotip-Joncoux z Francji. Przystąpienie do zagranicznej spółki zwiększyło konkurencyjność polskiego producenta na europejskim rynku. MK zyskało dostęp do jeszcze bardziej nowoczesnych technologii oraz doświadczeń innych firm zrzeszonych w grupie.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: MK Systemy Kominowe
#wiadomości #instalacje #imprezy #komin #mk

Więcej tematów: