Pompa ciepła NUOS zdobywcą nagrody Trophée de la Maison

Podziel się:
Każdego roku Monadia, główne Centrum Jakości francuskich konsumentów, przyznaje Trophées de la Maison  (Trophies of the House ed.; Nagrody Domu), które są znakiem jakości przyznawanym najlepszym urządzeniom do użytku domowego, dostępnych na francuskim rynku.

Fot. AristonFot. AristonPo znakomitym przejściu testów jakości w edycji 2013-14, NUOS podgrzewacz wody z pompą ciepła marki Ariston – został zaproponowany bezpośrednim klientom w celu przetestowania go w warunkach domowych. Osiemdziesiąt pięć procent z nich powiedziało, że natychmiast zaczęliby korzystać z tego produktu ze względu na jego zalety, jakimi są oszczędność i dbałość o środowisko.

Użytkownicy podgrzewacza do wody z pompą ciepła Nuos podkreślali przede wszystkim fakt, iż jest on urządzeniem, które można zaprogramować zgodnie z naszymi potrzebami. Dodatkowo działanie pompy ciepła oraz możliwości funkcji Boost są w stanie zapewnić wysokie oszczędności energii. Użytkownicy docenili również łatwość użytkowania tego urządzenia: „łatwiej z niej korzystać niż z pralki automatycznej”, „proste programowanie”, „znakomity produkt, doskonale zaprojektowany, łatwy w użyciu” – te opinie pojawiały się najczęściej w ich komentarzach.
REKLAMA:

Nagroda Trophée de la Maison jest dowodem na to, że podgrzewacz wody Nuos firmy Ariston Thermo jest odpowiedzią na najbardziej zróżnicowane potrzeby klientów. To nowoczesne, przyjazne dla środowiska i oszczędne urządzenie, które dopasowuje się do potrzeb użytkownika.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ariston
#wiadomości #instalacje #pompa #ariston

Więcej tematów: