Uni-Mata Plus od Isover

Podziel się:
Chcąc uczcić 20-tą rocznicę obecności marki ISOVER w Polsce, przygotowaliśmy prawdziwego „czarnego konia” rynku budowlanego. To nowa, wyjątkowa Uni-Mata Plus. Prawdziwy plus - mistrzowski produkt do izolacji poddaszy, wyróżniający się wyższą izolacyjnością (lambda =0,038 W/mK) oraz doskonałą sprężystością.

Fot. IsoverFot. Isover„Budowa domu jest jak tor wyścigowy… i wcale nie chodzi o szybkość, ale o to, że w obu przypadkach sukces wynika ze współdziałania niezawodnych partnerów. Znakomite materiały i wiedza wsparta doświadczeniem, są jak koń i jeździec - tworzą zgrany zespół dążący do zwycięstwa. W ten sposób ISOVER od lat wspiera Państwa w tworzeniu domów komfortowych i energooszczędnych. Dodatkowy człon w nazwie - czyli "Plus" - to informacja o realnej, prawdziwej korzyści dla Klienta:
-Wyższa izolacyjność - bo niższa lambda
-Świetna sprężystość produktu – co ma niebagatelne znaczenie w trakcie rozwijania, obróbki i aplikacji produktu.

Jednocześnie dbamy o również komfort pracy – nowe, wyróżniające, poręczne opakowanie to prócz dbałości o najdrobniejsze detale, również miejsce, które pozwala Klientom w sposób łatwy i jednoznaczny odczytać cechy szczególne produktu.
REKLAMA:

Motywem przewodnim przygotowanej komunikacji naszej rocznicy, jak również specjalnie przygotowanego produktu, jest jeździec na koniu. A dlaczego koń? Otóż koń od setek lat jest przyjacielem i partnerem człowieka, symbolem zwycięstwa. Jego siła, tężyzna, krzepa w połączeniu ze współpracą z partnerem – przyjacielem, którym jest dosiadający go dżokej, jest doskonałym obrazem relacji ISOVER i naszych Klientów gwarantujących wzajemne poczucie bezpieczeństwa.

Oprócz wyróżniających Uni- Matę Plus parametrów przygotowaliśmy szereg działań komunikacyjnych i wspierających sprzedaż.

W dobrych punktach sprzedaży Uni – Mata Plus już wystartowała!
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Isover
#izolacje #do izolacja #Isover #na poddasze #produkty #Hydroizolacje ścian, podłóg i sufitów

Więcej tematów: