Wielkie malowanie w Ostrowie Wielkopolskim

Podziel się:
Już 10 sierpnia br. od godziny 10.00 wszyscy mieszkańcy miasta w ramach akcji Dulux Let’s Colour będą mogli pomalować Stadion Miejski przy ul. Piłsudskiego 64 i dodać kolorów do swojej rzeczywistości. Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, czekających na wszystkich w najbliższą sobotę.

Dulux Centrum Malarskie STAN II w Ostrowie, specjalizujące się w sprzedaży wszelkiego rodzaju materiałów i akcesoriów związanych z wyposażeniem i wystrojem mieszkań, organizuje 10 sierpnia br. akcję "Let’s Colour".

Logo DuluxLogo DuluxFirma z Ostrowa Wielkopolskiego została laureatem konkursu i dzięki temu wszyscy mieszkańcy miasta będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu. Tym razem celem jest dodanie kolorów Stadionowi Miejskiemu, który jest nie tylko centralnym punktem miasta, ale również ważnym obiektem sportowo-kulturalnym.
REKLAMA:

Organizatorzy zapowiadają także szereg innych atrakcji. Najmłodszych zabawiać będzie m.in pies Dulek. Wcześniej takie akcje przeprowadzane były w innych miastach min. Opolu i Toruniu.

http://www.youtube.com/watch?v=GQueGwHpsow&feature=c4-overview&list=UUvFlpPH0-_cibFNvZz_7mkA

http://www.youtube.com/watch?v=yq8L2w0dnqI&list=UUvFlpPH0-_cibFNvZz_7mkA

Start:

10 sierpnia 2013 (sobota)

Miejsce

: Stadion Miejski przy ul. Piłsudskiego 64
Organizatorzy zapewniają sprzęt do malowania.
Dulux – Czas na zmianę!

Więcej informacji na:

www.duluxletscolour.pl.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Dulux
#wiadomości #ściany #malowanie #farba #inspiracje #dulux

Więcej tematów: