Przyciski spłukujące od Tece - łazienka w ponadczasowej bieli i czerni

Podziel się:
Moda bywa kapryśna, ale … pozostaje wierna klasycznym biało - czarnym aranżom. Ulubione połączenie kolorystyczne Coco Chanel niezmiennie święci triumfy w największych domach mody od początków XX wieku.

Nowoczesny szyk bieli i podkreślająca minimalizm czerń są inspiracją również dla tworzenia projektów ponadczasowych wnętrz w sezonie 2013/2014. Do pomysłowej kreacji rości sobie prawo salon, sypialnia, kuchnia, ale też urządzony z designerską fantazją domowy salon kąpielowy. Nieodzownym dopełnieniem stylizacji nowoczesnej łazienki - nie tylko w tym sezonie - są biało – czarne modele przycisków spłukujących TECEloop i TECEsquare firmy TECE.

Fot. TECEFot. TECEElegancka czerń z domieszką bieli czy może orzeźwiająca biel złamana czernią? Kształt prostokąta czy koła? Szkło czy stal szlachetna? Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom możliwości aranżacji salonu kąpielowego jest wiele. Przyciski TECEsquare i TECEloop każdemu z nas pozwolą odkryć, który z tych wariantów najlepiej podkreśli charakter wystroju domowej łazienki.

Sięgnij po sprawdzone wzorce

Sekretem udanej aranżacji wnętrz jest ponadczasowość projektu. Klasyczne połączenie bieli i czerni od lat pozostaje odporne na zmieniające się trendy w świecie mody. Firma TECE, czerpiąc natchnienie z tego typu nieprzemijających kanonów piękna, stworzyła unikatowe produkty, które zarówno profesjonalnych, jak i początkujących projektantów zachwycą przemyślaną estetyką, dopracowaniem szczegółów technicznych oraz funkcjonalnością. Tylko od nas zależy, czy wybierzemy wariant bazujący na bieli czy czerni, w którym dominuje szkło lub stal szlachetna. Odpowiednie połączenie formy i treści widoczne w przyciskach TECEsquare i TECEloop pozwoli w efektowny sposób urządzić wnętrze każdej domowej łazienki.
REKLAMA:

TECEsquare - czarno na białym

Czerń niezmiennie kojarzy się z minimalizmem i elegancją. Bezsprzecznie kolor ten wprowadza we wnętrzu nutę wyrafinowania i charakteru. Dopiero jednak w harmonijnym zestawieniu z bielą ceramiki sanitarnej wydobywa on na światło dzienne niedostrzegane wcześniej elementy wystroju wnętrza. Przyciski spłukujące TECEsquare, dzięki prostej regularnej linii oraz najwyższej, jakości materiałom pozwolą wyeksponować indywidualny, dekoracyjny styl salonu kąpielowego. Wykonana z czarnego szkła obudowa TECEsquare w połączeniu z dwoma przyciskami w kolorze białym, chrom połysk lub stali szlachetnej szczotkowanej, to rozwiązanie aranżacyjne, które łazienkom zarówno o małym, jak i dużym metrażu oraz stonowanej kolorystyce z pewnością doda charakteru. Dopełnieniem takiego aranżu może być utrzymana w takiej samej tonacji kolorystycznej armatura oraz duże kamienne płyty na posadzce i ścianach. Możliwości aranżacyjnych jest wiele. Tylko od nas zależy, którą z nich przy wykorzystaniu przycisków TECEsquare zdecydujemy się urzeczywistnić.

Fot. TECEFot. TECE

TECEloop - biel w akompaniamencie czerni

Biel zachwyca niewinnością, tonuje ekstrawagancję, dodaje smaku nowatorskim rozwiązaniom. Wdzięczna barwa w pełni promienieje dopiero w akompaniamencie czerni. Ujęta w ramy śnieżna biel porywa świeżością i ponadczasową wytwornością. Podobnie jest z utrzymanymi w czarno-białej tonacji przyciskami spłukującymi TECEloop firmy TECE. Szklana, czarna obudowa w zestawieniu z srebrno-szarą szklaną płytką lub przyciskami wykonanymi ze stali szlachetnej szczotkowanej, będzie zarazem nowoczesnym, jak i niezwykle stylowym elementem dopełniającym aranżacji łazienki. Przykuwające uwagę geometryczne kształty, kontrastujące kolory oraz precyzja wykonania widoczne w produktach marki TECE to powrót do klasyki w najlepszym wydaniu.

Estetyka ujęta w…ramkę

Biało-czarne przyciski marki TECE dzięki estetycznej formie i uniwersalnej kolorystyce efektownie prezentują się zarówno w tradycyjnych wnętrzach, jak i nowoczesnych, industrialnych stylizacjach. Co istotne, zarówno przyciski TECEsquare, jak i TECEloop zaprojektowano nie tylko po to, by zachwycać designerskim konceptem, ale i funkcjonalnością. Za sprawą specjalnej ramki montażowej produkty firmy TECE mogą być montowane poprzez wkomponowanie w powierzchnię ściany. Taki charakter instalacji zapewnia swobodną regulację głębokości montażu oraz sprzyja bezproblemowej obsłudze. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dzięki dwóm wariantom spłukiwania wody możliwe jest racjonalne użytkowanie wody, a co za tym idzie ograniczenie zbędnych wydatków w domowym budżecie.

Czerń i biel doskonale ze sobą kontrastują, ale też idealnie się uzupełniają. Wykorzystując ukryty w tym połączeniu potencjał dekoracyjny warto rozbudzić drzemiący w każdym z nas zmysł artystyczny. Przyciski spłukujące TECEsquare i TECEloop firmy TECE będąc jednocześnie eleganckim, nowoczesnym, modnym, unikatowym a zarazem niezwykle wyrazistym elementem wyposażenia łazienki, dadzą nam szansę na urzeczywistnienie nawet najbardziej odważnych projektów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: TECE
#czytelnia #w lazienka #wnetrza #tece #Łazienka - wystrój

Więcej tematów: