Okap kuchenny Hydria Ciarko Design

Podziel się:
Hydria to nowy okap wyspowy linii Ciarko Design. Model wyposażony jest w oświetlenie LED, timer oraz panel dotykowy typu soft touch, dzięki czemu sterowanie jest intuicyjne i precyzyjne. Ustawienia okapu można zmieniać również za pomocą smartfona.

Fot. CiarkoFot. CiarkoZastosowane w Hydrii rozwiązania techniczne pozwalają na maksymalne wyciszenie silników bez ograniczania wydajności pracy urządzenia. Okap oczyszcza powietrze nie zakłócając komfortu domowników – poziom dźwięku wynosi tylko 51 dBA. Dodatkowym atutem okapu Hydria jest jego energooszczędność. Nowoczesny silnik pozwala na zmniejszenie poboru energii aż o 30%. Silnik na pierwszym biegu zużywa 90% mniej energii niż standardowy silnik o podobnej wydajności. Okap Hydria dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych – czarny, antracyt, biały i czerwony. Okap może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu, posiada 4 zakresy prędkości. Wydajność urządzenia to 700 m³/h. Szerokość okapu: 43,5 cm.

Fot. CiarkoFot. CiarkoW skład oferty wchodzą zarówno okapy kominowe, wyspowe, teleskopowe, jak i sufitowe. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, czy czarne lub białe szkło. Okapy współgrają stylistycznie z nowoczesną aranżacją pomieszczeń kuchennych. Większość modeli dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych.
REKLAMA:

Cena: 5 490 zł brutto
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ciarko
#w kuchnia #agd #wnetrza #ciarko #produkty #Kuchnia i jadalnia - wystrój

Więcej tematów: