Nożyce StarCut 410 BL marki GARDENA

Podziel się:
W celu dostania się do korony drzewa wystarczy użyć nożyc teleskopowych do gałęzi StarCut 410 BL marki GARDENA. To niesamowicie praktyczne i proste w obsłudze urządzenie pozwala na pewne i wygodne przycinanie gałęzi do wysokości ok. 6,5 m. Nożyce umożliwiają ustawienie indywidualnego kąta cięcia.

Dodatkowo zostały wyposażone w wewnętrzną przekładnię rolkową – dzięki czemu cięcie nie wymaga tak dużego wkładu siły jak w przypadku zwykłych nożyc. Nożyce posiadają również zabudowany system zwalniania ostrzy, dzięki czemu z łatwością docierają do najbardziej zarośniętych części drzewa – bez zaplątywania się. Zalety tego urządzenia zostaną z pewnością docenione przez osoby starsze. Praca z nożycami StarCut 410 BL marki GARDENA jest dużo wygodniejsza i mniej obciążająca plecy i ręce. Dodatkowo wszystkie zabiegi pielęgnacyjne można przeprowadzić na bezpiecznym i stabilnym podłożu.

Fot. GardenaFot. GardenaFot. GardenaFot. Gardena
Teleskopowy trzonek pozwalający na dotarcie również do górnych części żywopłotu. GARDENA poleca nożyce elektryczne do żywopłotu HighCut 48. Pozwalają one na komfortowe i pewne przycinanie wysokiego żywopłotu z ziemi. Teleskopowy trzonek pozwala osiągnąć zasięg pracy do ok. 3 m. Dodatkowo obracana głowica tnąca w zakresie 90° - pozwala użytkownikowi stać w trakcie pracy w wygodnej pozycji, obok żywopłotu.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Gardena
#czytelnia #maszyny #w ogrod #do prace_reczne #narzedzie_reczne #gardena #Narzędzia ręczne #Narzędzia, maszyny ogrodowe

Więcej tematów: