Vetrex w czołówce producentów stolarki na francuskich targach Batimat 2013

Podziel się:
Oferta firmy Vetrex doskonale wpisuje się w trendy prezentowane podczas tegorocznej edycji największych francuskich targów budowlanych Batimat 2013. Targi budowlane Batimat 2013 są największą tego typu imprezą we Francji. Trwająca prawie tydzień impreza ma międzynarodowy zasięg i gromadzi wystawców kierujących swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów.

Fot. VetrexFot. VetrexUdział w targach pozwala uczestnikom upowszechnić swoją ofertę na rynku budowlanym i jest trampoliną umożliwiającą wybicie się z innowacyjnymi produktami. Aż 96% wystawców deklaruje, że bierze udział w targach właśnie z tych powodów. Poza prezentacją nowinek rynkowych, targi są też przeglądem aktualnych trendów w budownictwie i architekturze.

We francuskich targach uczestniczymy już po raz trzeci – zdradza Paweł Jodinis, Dyrektor ds. Eksportu w firmie Vetrex. – Rynek francuski jest bardzo wymagający. Francuscy klienci oczekują profesjonalizmu i produktów o doskonałych parametrach, opracowanych starannie pod kątem technicznym i z wielką dbałością o oryginalny design. Na naszym stoisku, o powierzchni 70m2, podobnie jak miesiąc temu w Mediolanie, odwiedzający mogą z bliska i w praktyce zapoznać się z całą paletą rozwiązań Vetrex.
REKLAMA:

Fot. VetrexFot. VetrexW tegorocznej edycji targów szczególne dużo uwagi poświęcono rozwiązaniom budownictwa energooszczędnego. Kwestie związane z bilansem energetycznym budynków poruszone były podczas licznych dyskusji panelowych, warsztatów i prezentacji wystawców. Tematyka budownictwa zrównoważonego cieszyła się zainteresowaniem już podczas poprzedniej edycji. Okazało się ono tak duże, że w tym roku zagadnienia budownictwa niskokosztowego i energooszczędnego stały się głównym wątkiem imprezy.

Rozwiązania energooszczędne to nasza flagowa oferta, dlatego nie mogliśmy też wymarzyć sobie lepszego tematu przewodniego tegorocznych targów – kontynuuje Paweł Jodinis. – Oprócz systemu V90+, prezentujemy na targach akcesoria poprawiające izolacyjność termiczną stolarki i innowacyjne metody ciepłego montażu stosowane przez ekipy naszych Partnerów Handlowych, a także szereg rozwiązań opracowanych z myślą o wybrednych klientach, poszukujących akcesoriów zwiększających bezpieczeństwo i wygodę korzystania ze stolarki, takich jak np. kontaktrony wykorzystywane w systemach do domów inteligentnych. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w nowej lokalizacji - Paris Nord Villepinte Exhibition Centre. Na olbrzymiej powierzchni swoją ofertę zaprezentowało aż 3,500 wystawców.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Vetrex
#okna #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #vetrex_spzoo

Więcej tematów: