13 nagród Perły Ceramiki UE dla Grupy Ceramika Paradyż

Podziel się:
W dniu 6 lutego br. w Warszawie odbyła się 10. jubileuszowa gala konkursu Perły Ceramiki UE 2013. W tym roku Grupa Paradyż zdobyła aż 13 nagród, w tym – już po raz 9. – Wielką Perłę Ceramiki UE z Diamentami. Konkurs ma na celu promowanie płytek ceramicznych wyróżniających się wzornictwem i parametrami technicznymi.

Fot. Grupa Ceramika ParadyżFot. Grupa Ceramika ParadyżW tegorocznej edycji konkursu Grupa Paradyż otrzymała nagrody w kategorii Perły Ceramiki UE 2013 w klasie standard za kolekcje: Midian, Tamoe i Doblo. Jury i redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” docenili w klasie premium kolekcje: Rino, Zonda / Zon by My Way, Agat by My Way, Hasel oraz dekoracje szklane Murano by My Way. Kolekcjom Doblo, Hasel i Tamoe przyznano również Perły Ceramiki Dystrybutorów. Natomiast dzięki głosom architektów i projektantów wnętrz Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor otrzymała kolekcja Agat by My Way.

Fot. Grupa Ceramika ParadyżFot. Grupa Ceramika ParadyżJuż po raz 9. Grupa Paradyż – jako producent z największą liczbą nagród i nominacji – została uhonorowana Wielką Perłą Ceramiki UE z Diamentami. Podczas 10. edycji konkursu, to wyjątkowe wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż, Łukasz Kardas. Cieszy mnie, że nasza misja „Inspirują nas Twoje marzenia” ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tak liczne nagrody pokazują, że wspólna praca w Grupie Paradyż, która ma na celu dostarczać na rynek najlepsze pod każdym względem produkty i usługi, przynosi zamierzone efekty. Obiecujemy, że kolekcje, które w tym roku dołączą do portfolio Grupy Paradyż będą na równie wysokim poziomie, ponieważ naszą pasją jest kreowanie nowych trendów i spełnianie marzeń Klientów o pięknych wnętrzach – powiedział Kardas.
REKLAMA:

(G)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Ceramika Paradyż
#wiadomości #nagrody #plytka #wnetrza #ściany #paradyz

Więcej tematów: