Empire- nowa marka poziomic

Podziel się:
17 marca zadebiutowały na polskim rynku amerykańskie poziomice Empire. W katalogu Empire Level Polska znalazło się 19 modeli poziomic oraz 7 typów kątowników. To najnowsze narzędzia Empire, zaprezentowane podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Narzędzi w Kolonii.

Fot. EmpireFot. Empire Empire Level Manufacturing Corporation powstała w 1919 roku w stanie Wisconsin. Z 32% udziałem w rynku, jest największym producentem poziomic w USA. W 2004 roku firma wprowadziła na rynek technologię True Blue®. Za jej opracowaniem stała prosta diagnoza: choć poziomice laserowe stały się ostatnim krzykiem mody w świecie narzędzi, to nigdy nie zastąpią one tradycyjnych poziomic. Empire udoskonalił poziomicę tradycyjną. Pokonano przede wszystkim główny mankament poziomic, czyli wrażliwość na uszkodzenia. Pancernie wykonane fiolki, ramy z aluminium lotniczego i nowoczesne zabezpieczenia antywstrząsowe przyniosły oczekiwany rezultat: jak wynika z przeprowadzonych testów, poziomice Empire wykonane w technologii True Blue® nie tylko wytrzymują upadek z wysokości 3 metrów, ale pozostaje on bez wpływu na precyzję pomiarów.

Fot. EmpireFot. EmpireFot. EmpireFot. Empire
Wizualnie poziomice wykonane w technologii True Blue® wyróżniają się niebieskim kolorem libelek. Opracowany przez Empire niebieski fluid zauważalnie poprawił parametry optyczne fiolek poziomicy, przekładające się zarówno na precyzję pomiarów jak i możliwość ich odczytu nawet przy przyćmionym świetle. Co równie istotne, każda libella wyprodukowana w technologii True Blue® charakteryzuje się dokładnością odczytu do 0,5 mm we wszystkich pozycjach roboczych poziomicy. Zwykłe fiolki nie gwarantują precyzji po odwróceniu poziomicy o 180°. Empire jest jedynym producentem, który daje gwarancję takiej samej dokładności odczytu we wszystkich pozycjach roboczych poziomicy, w poziomie i w pionie. Empire udziela także na poziomice dożywotniej gwarancji.

Źródło: Empire

(MZ)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Empire
#maszyny #narzedzie_reczne #empire #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: