Trzecia edycja konkursu Bezpieczna winda

Podziel się:
W tym roku firma Schindler Polska zorganizuje trzecią już edycję konkursu „Bezpieczna winda”. Tak, jak w poprzednich edycjach, na laureatów czekają cenne nagrody, mające na celu podniesienie bezpieczeństwa i komfortu podróżowania windami. W tym roku Schindler ufundował zestawy kurtyn świetlnych i czujników 3D. Konkurs rusza 5 maja 2014 i potrwa do 31 sierpnia 2014.

W Polsce codziennie pracuje około 84 tys. dźwigów. Wiele z nich wymaga modernizacji, by spełnić obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Dostępne na rynku nowoczesne rozwiązania umożliwiają niezakłóconą pracę dźwigów i dają pasażerom gwarancję niezawodności w najbezpieczniejszym dla nim miejscu na ziemi, w domu.
REKLAMA:

W konkursie może wziąć udział każda wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa, obiekt użyteczności publicznej bądź obiekt handlowo-usługowy, a także hotelowy, który ma w zasobach przynajmniej jeden dźwig osobowy, dowolnego producenta. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę konkursową, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Schindler
#wiadomości #instalacje #konkursy #schindler

Więcej tematów: