Okno zespolone KV 440 firmy Internorm

Podziel się:
Okno zespolone KV 440 ze zintegrowaną żaluzją międzyszybową zostało wyposażone w nowatorską technologię I-tec. Zacienienie, dzięki której nie ma już konieczności montażu przewodów zasilających żaluzję międzyszybową. Energię potrzebną do sterowania żaluzją zapewnia fotowoltaiczny moduł, pobierający energię ze słońca.

Fot. InternormFot. Internorm Przy naładowanym akumulatorze pozwala na ok. 100 cykli pracy. Nieszablonowa budowa profilu składającego się z materiału PCV, pianki termicznej, zewnętrznej nakładki aluminiowej oraz żaluzji zamontowanej między szybami gwarantuje poczwórną ochronę: przed słońcem, zaglądaniem z zewnątrz, uciążliwym hałasem (Rw do 44 dB) oraz zimnem (izolacyjność cieplna wynosi Uw do 0,64W/m2K).

Od tego roku okno może być wyposażone również w technologię I-tec Wentylacja. Jest to system automatycznej wentylacji wyposażonej w wymiennik ciepła. System ma 4 poziomy regulacji powietrza. Pierwszy poziom wymieni - 8 m³ powietrza w ciągu godziny, drugi poziom 15 m³, trzeci poziom 30 m³ , natomiast czwarty poziom - nazwany trybem turbo nawet do 40 m3 na godzinę. Technologia daje również możliwość automatycznego ustalania temperatury powietrza oraz poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Fot. InternormFot. Internorm Wilgotność powietrza wewnątrz pomieszczenia jest mierzona w obudowie. Jeśli temperatura na zewnątrz jest wyższa niż wewnątrz pomieszczenia, nawiewnik automatycznie wyłącza się i kontroluje co 2 godziny na poziomie 1, czy temperatura na zewnątrz spadła poniżej temperatury wewnątrz pomieszczenia. Jeśli tak się stanie, ponownie włącza się tryb automatyczny. Zamknięcie nawiewnika zapobiega wprowadzaniu z zewnątrz powietrza o wyższej wilgotności niż powietrze wewnątrz pomieszczenia.

Źródło: Internorm

(G)

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Internorm
#okna #okno #okna i drzwi #do montaz #Internorm #z aluminium #pvc #z zaluzja #produkty

Więcej tematów: