Zbliża się koniec drugiej edycji konkursu IMS4YOUNG

Podziel się:
31 maja upływa termin składania prac w konkursie organizowanym przez Grupę IMS. To już druga edycja konkursu, którego ideą jest poszukiwanie i wspieranie młodych talentów w świecie projektantów. Partnerem tegorocznej odsłony IMS4YOUNG jest marka Etap Sofa.

Fot. IMS GroupFot. IMS Group Wykonanie projektu koncepcyjnego sofy z możliwością rozwinięcia jej w całą kolekcję lub zestawu mebli tapicerowanych dopasowanych wizerunkiem do marki Etap Sofa – oto zadanie, które stoi przed uczestnikami konkursu. Studenci kierunków wzornictwa i projektanci, którzy nie ukończyli 30 lat, są grupą szczególnie mile widzianą przez Sąd Konkursowy, któremu przewodniczy prof. Marek Owsian – Dziekan Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
REKLAMA:

Zdobywca Nagrody Grand Prix otrzyma 5 tys. PLN, wyjazd na targi 100% Design, odbywające się we wrześniu w Londynie oraz możliwość odbycia praktyk w dziale Badań i Rozwoju (R&D) Grupy IMS.

Fot. IMS GroupFot. IMS Group

Termin składania prac mija 31 maja o godzinie 18.00. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.ims4young.pl .
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: IMS Group
#wiadomości #wnetrza #konkursy

Więcej tematów: