Zostań wakacyjnym ambasadorem ISOVER!

Podziel się:
Znany producent materiałów izolacyjnych organizuje kolejną edycję wakacyjnego programu dla studentom Wydziałów Budownictwa i Inżynierii Lądowej. Projekt „Żółta Misja” to dla młodych osób szansa na współpracę z ISOVER i zdobycie cennego doświadczenia.

Fot. IsoverFot. Isover To już trzecia edycja projektu „Żółta Misja” mającego na celu rozwijanie relacji ISOVER z wyższymi uczelniami technicznymi, a także wsparcie studentów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie i zacząć budować swoją karierę zawodową. Dotychczasowe akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem młodych, ambitnych ludzi, poszukujących zatrudnienia w branży budowlanej. Osoby, które pomyślnie przejdą rekrutację będą mogły pracować jako ambasadorzy ISOVER przez wakacje – w lipcu i sierpniu. Wesprą m.in. działania marketingowe, a także pomogą przy wizualizacji sprzedaży i przedstawianiu oferty marki. W zamian ISOVER oferuje nie tylko zysk w postaci wynagrodzenia finansowego, cennego doświadczenia i poznania marki od wewnątrz, , a także szkolenia, referencje i wyzwania w postaci ciekawych projektów.
REKLAMA:

– Jak pokazały poprzednie edycje „Żółtej Misji”, wakacyjna praca w ISOVER może być dla naszych ambasadorów bardzo ciekawym przeżyciem. To interesujący projekt z perspektywy studentów kierunków technicznych i możliwość zdobycia praktyki w pracy dla dużej marki. W przypadku jednego z ambasadorów ISOVER, wakacyjna przygoda przerodziła się nawet w stałą pracę. Dołączy on do naszego zespołu już w czerwcu. Mamy nadzieję, że w tym roku również zgłosi się wiele ambitnych młodych osób, które wniosą do zespołu ISOVER oryginalność i otwartość na nowe doświadczenia – mówi Olga Mazurek, Kierownik Marki i Komunikacji ISOVER.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Isover
#wiadomości #izolacje #projekty #Isover

Więcej tematów: