Andrzej Wiśniowski finalistą konkursu EY World Entrepreneur of the Year 2014

Podziel się:
Andrzej Wiśniowski, twórca sukcesu marki WIŚNIOWSKI, to jeden z najbardziej cenionych polskich biznesmenów. W listopadzie ubiegłego roku, „w uznaniu za wyznaczanie od 20 lat trendów na rynku bram i ogrodzeń za granicą", otrzymał zaszczytny tytuł Przedsiębiorcy Roku 2013 w 11. polskiej edycji konkursu EY.

Andrzej Wiśniowski, Fot. WiśniowskiAndrzej Wiśniowski, Fot. Wiśniowski W ubiegłą sobotę, podczas Uroczystej Gali EY World Entrepreneur of the Year 2014 Andrzej Wiśniowski reprezentował nasz kraj, jako rodzimy lider w dziedzinie przedsiębiorczości. Przedsiębiorca znalazł się w gronie najwybitniejszych światowych biznesmanów z ponad 50 krajów świata. Andrzej Wiśniowski jako finalista podczas ceremonii wręczenia nagród został włączony do Galerii Sław światowej przedsiębiorczości. – Jestem bardzo dumny, że mogłem reprezentować Polskę w tym prestiżowym wydarzeniu, w momencie, kiedy obchodzimy 25 rocznicę przemian gospodarczych i ustrojowych w Polsce, które pozwoliły na wolną przedsiębiorczość. Moja firma to dziecko tych przemian. W tym roku obchodzimy 25-lecie jej założenia – mówi Andrzej Wiśniowski.
REKLAMA:

World Entrepreneur of the Year jest organizowany przez EY jako międzynarodowy finał krajowych konkursów „Przedsiębiorca Roku" w ponad 50 państwach świata. Inicjatywa promuje liderów przedsiębiorczości. Ze względu na swą rangę jest powszechnie nazywana Światowymi Oskarami Biznesu.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Wiśniowski
#okna #wiadomości #nagrody #okna i drzwi #wisniowski

Więcej tematów: