Krispol sponsoruje żużlowe mistrzostwa

Podziel się:
Wśród firm angażujących się w ważne wydarzenia sportowe jest Krispol Sp. z o.o., czołowy producent bram garażowych, okien, rolet i drzwi wejściowych. Krispol został sponsorem głównym pierwszej rundy finałowej Speedway European Championship 2014, która odbędzie się w niedzielę, 6 lipca, w Güstrow (Niemcy).

Fot. KrispolFot. Krispol Najlepsi żużlowcy Starego Kontynentu rozpoczną tam walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W ubiegłym roku zwycięzcą został Słowak Martin Vaculik. Transmisje w Eurosporcie obejrzało 29 milionów widzów.

- Nasze zaangażowanie w tę imprezę wpisuje się w wieloletnią tradycję wspierania klubów i wydarzeń sportowych. Wspieramy także inicjatywy, które łączą ze sobą popularyzację sportu i integrację mieszkańców regionu, a utalentowanym zawodnikom stwarzają szansę rozwoju i rywalizacji – mówi Anna Michalak-Siezieniewska z Krispolu. – Jesteśmy od lat sponsorem obecnie 1-ligowej drużyny męskiej siatkówki APP Krispol Września, wspieramy pochodzącego z Wrześni Tomasza Szymkowiaka, Mistrza Polski w biegu na 10 km w 2013 roku, byliśmy między innymi sponsorem transmisji telewizyjnych zakończonych niedawno rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy.
REKLAMA:

(G)
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Krispol
#okna #wiadomości #sponsoring #okna i drzwi #krispol

Więcej tematów: