Bosch wśród najlepszych pracodawców Top Employers Polska 2015

Podziel się:
Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy, po raz drugi z rzędu nagrodził firmę Robert Bosch prestiżowym certyfikatem Top Employers Polska.

Międzynarodowe badanie prowadzone co roku przez Top Employers Institute wskazuje czołowych pracodawców, oferujących bardzo dobre warunki pracy, prowadzących działania promujące rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz nieustannie doskonalących praktyki związane z zatrudnieniem. Firma Robert Bosch Sp. z o.o. otrzymała prestiżową certyfikację Top Employers Polska już dwa razy: w roku 2014 oraz 2015.
REKLAMA:

Tytuł Top Employers otrzymują firmy, które pozytywnie przeszły niezależny audyt weryfikujący standardy w dziedzinie polityki personalnej. W tym roku Top Employers Institute dokonał oceny między innymi w oparciu o następujące kryteria: strategię rozwoju talentów i kariery, planowanie potrzeb kadrowych, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, politykę wynagrodzeń czy kulturę organizacji.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#wiadomości #maszyny #badania #certyfikaty #bosch

Więcej tematów: