Nowość od Jadar- płyty tarasowe Malaga i Cordoba

Podziel się:
Walory estetyczne naturalnego kamienia, niezwykła precyzja wykonania oraz duża odporność - to cechy płyt tarasowych Malaga i Cordoba. Nowe produkty, w wersji standardowej i PRO, są rozszerzeniem linii Jadar Garden, która łączy wysoką jakość z oryginalną estetyką.

 Fot. Jadar Fot. Jadar

Po pierwsze – estetyka

W podstawowej wersji modele płyt Malaga i Cordoba różnią się między sobą rozmiarem i dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – argento, giallo i marrone oraz w wersji śrutowanej - PRO (bursztynowy PRO, kasztanowy PRO, Perłowy PRO, granit naturalny PRO, Grafitowy PRO). Ich powierzchnia w wierny sposób imituje estetyczny charakter naturalnego kamienia. Oba produkty występują również w wersji śrutowanej, otwierając tym samym nową serię PRO. Technologia śrutowania polega na uszlachetnianiu powierzchni poprzez naruszenie jej struktury i wydobycie na zewnątrz kruszywa. Efektem tego procesu jest nadanie płycie wyglądu zbliżonego do struktury naturalnego kamienia, przy pełnym zachowaniu jej wytrzymałości i walorów funkcjonalnych.

Po drugie – precyzja i wytrzymałość

Wykorzystanie nowoczesnej technologii pozwoliło na uzyskanie niespotykanej dotąd precyzji wykonania. Dzięki użyciu w procesie produkcji zaawansowanych pras hermetycznych możliwe było uzyskanie bardzo wysokiego stopnia kalibracji. Przekłada się to w bezpośredni sposób na lepszą jakość produktów. 10-letnia gwarancja producenta na wszystkie modele z linii Jadar Garden to potwierdzenie ich wytrzymałości. Zastosowanie betonu sprawia, że elementy są nie tylko odporne na upływ czasu oraz czynniki atmosferyczne, ale także bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego.
REKLAMA:

Źródło: Jadar
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Jadar
#ogrody #plyty #taras #jadar #produkty #Balkony, tarasy

Więcej tematów: