Targi Pracy AGH z Oknoplast

Podziel się:
Targi Pracy AGH, których edycja miała miejsce w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W wydarzeniu uczestniczyło 67 wystawców, prezentujących oferty pracy stałej oraz praktyk i staży zawodowych.

Fot. OknoplastFot. OknoplastNa Targach Pracy AGH nie mogło zabraknąć jednego z największych pracodawców z okolic Krakowa, czyli Grupy OKNOPLAST. Funkcjonujące od ponad 20 lat przedsiębiorstwo, które powstało jako firma rodzinna, obecnie zatrudnia ponad 1100 osób i eksportuje swoje okna i drzwi na 9 zagranicznych rynków. Specjalnie z okazji spotkania ze studentami, przedstawiciele firmy zaprezentowali OKNOPLAST od strony historii marki, oferty produktowej oraz przedstawili charakterystykę staży i praktyk. Studenci odwiedzający stoisko firmy mogli uzyskać najbardziej aktualne informacje o procedurach i planach rekrutacyjnych, wymaganiach stawianych potencjalnym pracownikom oraz kluczowych procesach w OKNOPLAST.

W OKNOPLAST zawsze chętnie współpracujemy z młodymi ludźmi. Ich otwartość na nowe technologie oraz znajomość trendów jest niezwykle przydatna zwłaszcza w dziale badań i rozwoju, w którym pracujemy nad kolejnymi, przełomowymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w naszych produktach. Po dwuetapowym procesie rekrutacji, dużą wagę przywiązujemy do etapu wdrożenia pracowników do nowych zadań, w czasie którego nad ich adaptacją czuwają dedykowani im opiekunowie w postaci mistrzów lub kierowników działów. W dobie popularnych na rynku pracy umów czasowych, w OKNOPLAST oferujemy umowy o pracę. Praca u nas to możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, rodzinna atmosfera pracy oraz pakiet benefitów. Aktualnie poszukujemy stażystów w dziale wsparcia technicznego, doradców technicznych oraz specjalistów ds. aluminium – wylicza Joanna Jeziorowska, Dyrektor HR OKNOPLAST.

Do benefitów, z jakich skorzystać mogą pracownicy OKNOPLAST należą m.in. ubezpieczenie grupowe, karta sportowo-rekreacyjna, prywatna opieka medyczna, a także kursy językowe prowadzone w godzinach pracy. Przede wszystkim z angielskiego, ale także francuskiego, włoskiego czy czeskiego – czyli krajów, do których OKNOPLAST głównie eksportuje swoje produkty.
REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Oknoplast
#okna #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi #oknoplast

Więcej tematów: