Warsztaty z Bosch dla profesjonalistów

Podziel się:
Pod koniec września odbyły się warsztaty, podczas których za pomocą narzędzi Bosch z linii niebieskiej zbudowano od podstaw łódkę o wdzięcznej nazwie „Orzeszek”.Marka Bosch zaprosiła uczestników do nowo otwartej pracowni stolarskiej Miasto Szkutnia, której założyciele zarazili gości swoją pasją i udowodnili, że najlepszymi narzędziami do pracy w drewnie są urządzenia Bosch dla profesjonalistów.

Fot. BoschFot. BoschFot. BoschFot. Bosch
Tym razem warsztaty Bosch poświęcone zostały pracy w drewnie. Poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko, bo uczestnicy warsztatów za zadanie mieli zbudowanie łodzi od podstaw. Praktyczne prace poprzedziła krótka prezentacja narzędzi, poprowadzona przez Pawła Ostrowskiego – eksperta w dziedzinie narzędzi dla profesjonalistów. Po zapoznaniu się ze sprzętem, uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy i przystąpili do wycinania elementów konstrukcyjnych łodzi.
REKLAMA:

Linia niebieska Bosch dla profesjonalistów oferuje szeroki zakres narzędzi, dzięki którym praca staje się przyjemniejsza. Precyzja i jakość na jaką stawia marka, przekłada się bezpośrednio na efekty i zadowolenie profesjonalnych wykonawców.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Bosch
#wiadomości #narzedzie #maszyny #szkolenia #bosch

Więcej tematów: