Zaczepy obwodowe Roto NT Komfort

Podziel się:
Nowe zaczepy obwodowe Roto zapewnią funkcjonalność, ale również szczelność i bezpieczeństwo naszych okien.

Opis produktu:

- mają one nowy design – wydłużoną krawędź i podcięcie od tyłu w miejscu „najazdu” rolki. Bynajmniej nie chodzi jednak o wygląd tych elementów:dobry design oznacza niezawodne funkcjonowanie okna.

Fot. RotoFot. RotoFot. RotoFot. Roto
- przemyślane wzornictwo zaczepów sprawia, że rolki łatwiej i szybciej ryglują skrzydło, a to przekłada się na lżejszą i bezbłędną obsługę okna. Niemal całkowicie wyeliminowane zostało ryzyko błędnego wsunięcia rolek między zaczepy a ościeżnicę, co zdarzało się w starych konstrukcjach.Dzięki temu zmniejsza się ryzyko odejścia na trwałe skrzydła od ościeżnicy i eliminuje ryzyko nieszczelności produktu szczególnie w drzwiach balkonowych.
REKLAMA:

- zostały tak skonstruowane, aby w łatwy sposób można było zastąpić nimi standardowe elementy,zarówno na etapie produkcji okien jak i podczas serwisowania okuć w starych oknach. Po wymianie rolka głębiej wchodzi w zaczep i klamkę zawsze bez problemu można przemieścić do pozycji pionowej (do dołu). Dzięki temu można zlikwidować nieestetyczny efekt, który pojawia się wtedy, gdy klamka nie znajduje się dokładnie pionowo w dół przy zamkniętym oknie. Okno może sprawić wówczas wrażenie niedomkniętego lub rozregulowanego.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Roto
#okna #w okno #okna i drzwi #roto #zaczep #produkty #Technologie i zabezpieczenia w branży okiennej

Więcej tematów: