Grzejniki elektryczne Purmo - dodatkowe ciepło

Podziel się:
Jeżeli w salonie lub kuchni brakuje nam dodatkowego źródła ciepła to szybkim rozwiązaniem tej niedogodności może być grzejnik elektryczny Yali Ramo (dyskretne, poziome przetłoczenia na panelu frontowym) lub Yali Parada (całkowicie plaski panel frontowy).

Główną zaletą grzejników jest to, że oba modele można łatwo zamontować na ścianie, a ciepło emitować zaczną natychmiast po tym, jak podłączymy je do prądu. Yali Ramo i Yali Parada wykonane są z najwyższej jakości stali i wypełnione olejem roślinnym.

Model Yali Parada, Fot. PurmoModel Yali Parada, Fot. PurmoModel Yali Ramo, Fot. PurmoModel Yali Ramo, Fot. Purmo
Z pewnością właścicieli mieszkania w przedwojennej kamienicy może niepokoić brak ciepła w łazience. Ten problem można rozwiązać bardzo szybko, decydując się na wybór jednej z trzech proponowanych przez Purmo suszarek elektrycznych: Athena E (geometryczny kształt), Athena S (kształtem przypomina zakola rzeki) lub Nila (domknięta forma z trzema poprzeczkami, delikatnie zwężająca się ku dołowi).
REKLAMA:

Model Athena S, Fot. PurmoModel Athena S, Fot. PurmoModel Nila, Fot. PurmoModel Nila, Fot. Purmo
Wszystkie modele suszarek są absolutnie proste i wygodne w montażu. Estetykę zapewniają też nakładki maskujące elementy montażowe. Wiele osób docenia też fakt, że suszarki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: biała i chrom. Ich moc odczujemy natychmiast po przyłączeniu do zasilania, a ciepło równomiernie wypełni całe pomieszczenie. Suszarki Purmo są bardzo estetyczne i w ciekawy sposób dopełnią styl każdej łazienki.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Purmo
#czytelnia #w lazienka #grzejnik #do ogrzewanie #instalacje #na sciany #purmo #do montaz #do osuszanie #w salon #Grzejniki

Więcej tematów: