STRIKO Verfahrenstechnik nowym partnerem AFT Sp. z o.o.

Podziel się:
Chcąc jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby rynku spółka nawiązała współpracę z firmą STRIKO Verfahrenstechnik, specjalizującą się m.in. w produkcji płytek bezpieczeństwa, czujników zerwania płytek, mieszaczy statycznych, wymienników ciepła do mediów lepkich oraz separatorów mgły. Na podstawie podpisanej umowy AFT Sp. z o.o. staje się przedstawicielem niemieckiego przedsiębiorstwa na rynku polskim.

Fot. AFTFot. AFTJednym z priorytetów AFT jest proponowanie klientom takich rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo ich pracowników i instalacji. To m.in. z tego względu spółka szczególny nacisk kładzie na dobór kontrahentów, współpracując jedynie z uznanymi producentami armatury przemysłowej, którzy oferują produkty najwyższej jakości.

Ostatnio do grona partnerów AFT dołączyła zlokalizowana w Wiehl-Bomig w Niemczech firma STRIKO Verfahrenstechnik. Przedsiębiorstwo to posiada ponad 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie instalacji dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, farmaceutycznego, spożywczego i przetwórczego. Produkty oraz usługi inżynierskie STRIKO, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zatrudnionych tam pracowników, gwarantują najwyższe bezpieczeństwo procesowe instalacji a zbiorniki ciśnieniowe projektowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Surowe wymagania, m.in. w zakresie bezpieczeństwa, spełniają też pozostałe oferowane przez spółkę rozwiązania.
REKLAMA:

Poza dostawą urządzeń STRIKO najwyższej jakości firma AFT zapewnia również pełną pomoc przy ich doborze, polegającą na wykonaniu obliczeń i konsultacji projektowych, a także oferuje wsparcie na etapie montażu, uruchomienia i eksploatacji instalacji.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: AFT
#wiadomości #instalacje #wspolpraca #aft

Więcej tematów: