Narzędzie do prostego i automatycznego zaciskania tulejek kablowych od Wiha

Podziel się:
W odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów, Wiha wprowadziła do oferty narzędzie odpowiednie do zakresu zastosowań 0,08 – 16 mm² i łączące w jednym dwa rodzaje szczypiec zaciskowych. Efekt? Bezproblemowa i efektywna praca oraz ani śladu po typowych kłopotach wykonawczych!

Fot. WihaFot. Wiha

Opis produktu:

- dzięki innowacyjnemu podejściu do dopasowania technologicznych i funkcjonalnych właściwości nowych automatycznych szczypiec zaciskowych Electric, producent narzędzi ręcznych – firma Wiha sprawia, że praca związana z zaciskaniem stanie się bezproblemowa, szybsza i bezpieczniejsza. Łatwe wprowadzanie tulejek kablowych zapobiega zaciśnięciu płaszcza z tworzywa sztucznego, zaś zastąpienie otworu kwadratowego formą sześciokątną czy zaciskiem sześciokątnym sprawia, że haczenie i zaczepianie się tulejek kablowych w szczypcach nie jest już problemem. Automatyczne dopasowanie do wielkości tulejki kablowej z zakresu zastosowań między 0,08 – 16 mm² oraz odpowiedniej i przeznaczonej do niej siły dociskania zauważalnie wpływają na jakość i komfort codziennych zadań.
REKLAMA:

Z punktu widzenia bezpieczeństwa procesu te właściwości produktu, w połączeniu z kolejnymi usprawnieniami, jak np. wbudowana dźwignia pozwalająca na przerwanie procesu zaciskania w dowolnym momencie, tworzą szeroką paletę zalet przyjaznych dla użytkownika, odczuwalną zarówno podczas pierwszego użycia narzędzia, jak i wcześniejszego kontaktu z podobnymi lub starszymi modelami szczypiec.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Wiha
#narzedzie #maszyny #narzedzie_reczne #produkty #Narzędzia ręczne

Więcej tematów: