Geberit z dwoma nominacjami w finale Dobry Wzór 2017!

Podziel się:
W tegorocznej edycji aż 175 produktów i usług zostało zgłoszonych do konkursu Dobry Wzór 2017! Wśród nich znalazł się panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano oraz aplikacja sterująca toaletami myjącymi Geberit AquaClean. Produkty te nominowane są w kategorii Sfera Domu i Sfera Usług. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni 26 października.

Fot. GeberitFot. GeberitProdukty, które zakwalifikowały się do finału konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie Dobry Wzór 2017. Wystawa ta oceniana jest przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Będzie można ją oglądać od 27 października do 3 grudnia w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego na ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

Geberit Setaplano urzeka od pierwszego spojrzenia i pierwszego dotyku. Został wykonany z wysokiej jakości materiału mineralnego o ciepłej w dotyku i gładkiej jak jedwab powierzchni, łatwej do utrzymania w czystości. Panel do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano będzie długo cieszył jego użytkowników. Jest to możliwe nie tylko dzięki zastosowanemu materiałowi, którego powierzchnia ma również właściwości antypoślizgowe, ale także dzięki starannie opracowanemu wzornictwu. Wszystkie miejsca krytyczne w szczególności odpływ, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodę przy czyszczeniu. W panelu do natrysków bezbrodzikowych Geberit Setaplano wiele elementów jest wstępnie zamontowanych w fabryce. Zapewnia to duże bezpieczeństwo dla instalatora i dla klienta.

Fot. GeberitFot. Geberit

Aplikacja AquaClean

W uzupełnieniu do pilota i paneli ściennych Geberit oferuje teraz nowe rozwiązanie – aplikację na do zdalnej obsługi, która w prosty, nieskomplikowany sposób umożliwia za pośrednictwem smartfonu zdalną obsługę toalet myjących AquaClean Mera i Tuma. Prosta obsługa jest naczelną zasadą korzystania z toalet myjących Geberit AquaClean. Urządzenia mają zatem nieskomplikowane pole obsługi i intuicyjny system zdalnego sterowania. Wszystkie komendy można wprowadzić jedną ręką. Przy pomocy tej aplikacji można wprowadzić osobiste ustawienia takich funkcji, jak natężenie strumienia myjącego, pozycja dyszy myjącej, ruch oscylacyjny oraz ogrzewanie deski, wentylacja czy suszenie. Aplikacja ma jeszcze jedną istotną zaletę dla użytkownika końcowego – indywidualne ustawienia użytkownik może teraz zabrać ze sobą w podróż i korzystać z nich w prosty sposób w łazienkach hotelowych wyposażonych w toalety myjące. Aplikacja zawiera także inne funkcje, na przykład aktualizację oprogramowania i informacje o produkcie. Z zalet nowej aplikacji korzysta również instalator, jako że usprawnia ona proces rejestracji urządzenia. Wraz z rejestracją Geberit automatycznie dokonuje przedłużenia gwarancji o jeden rok.
Zobacz na YouTube Geberit film przedstawiający funkcje nowej aplikacji.
REKLAMA:

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku. Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. Do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Geberit
#wiadomości #nagrody #wnetrza #konkursy #geberit

Więcej tematów: