Prosty w montażu system mocujący balustrady do ramy okiennej firmy flymax GmbH

Podziel się:
Montaż balustrad i balkonów francuskich bezpośrednio do ramy okiennej nie należy do najprostszych. Nawet certyfikowane systemy mocujące, działające bezbłędnie na papierze, stają się skomplikowane i niepraktyczne w zastosowaniu. Czy użycie kleju jest rzeczywiście wystarczające?

Fot. flymax GmbHFot. flymax GmbHFot. flymax GmbHFot. flymax GmbH
Czy utrzyma tak duże obciążenie? Czy konstrukcja zabezpieczająca powstanie tak, jak powinna? Tego typu pytania najczęściej pojawiają się na budowie. Nie budzą one jednak odczucia, że mamy do czynienia z solidnym rozwiązaniem, dotyczącym tak ważnej kwestii jak zabezpieczenie przed wypadnięciem z budynku.

Fot. flymax GmbHFot. flymax GmbHCertyfikowany system mocujący flyfix jest prosty, bezpieczny i szybki w zastosowaniu, jego montaż nie budzi przy tym żadnych wątpliwości w kwestii bezpieczeństwa. System flyfix może zostać użyty tylko w poprawny sposób, ponieważ montaż składa się z kilku prostych kroków: wykonania otworu, wsunięcia flyfix i zamontowania balustrady. Zastosowanie systemu flyfix umożliwia ponadto przeniesienie obciążenia z balustrady bezpośrednio na ścianę budynku.
REKLAMA:

Firma flymax GmbH zapewnia pomoc już na etapie planowania wykorzystania rozwiązania w projekcie, jak również oferuje możliwość przeprowadzenia testów w konkretnej sytuacji montażowej. Obsługa klientów odbywa się w językach polskim, angielskim i niemieckim.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: flymax GmbH
#okno #ogrody #do montaz #systemy #produkty #Balkony, tarasy

Więcej tematów: