Nowe kosze zlewowe w ofercie Galeco

Podziel się:
Kosz zlewowy to jeden z elementów systemu rynnowego, przeznaczony do odwadniania dachów płaskich i tarasów. Dzięki niemu woda, gromadząca się podczas obfitych opadów deszczu, ma czas na spłynięcie do rur spustowych i nie przelewa się na fasadę budynku. Do stałego asortymentu firmy Galeco dołączają właśnie dwa nowe modele koszy zlewowych.

Nowe kosze zlewowe to elementy uzupełniające ofertę flagowych systemów: Galeco STAL i Galeco STAL2. Model pierwszy wyposażony został w wyjście, przeznaczone do połączenia z okrągłą rurą o średnicy 100 mm. Drugi z kolei łączy się kwadratową rurą spustową o wymiarach 80x80 cm. Oba produkty dostępne są w najpopularniejszej gamie kolorystycznej. Kosze zlewowe, dedykowane systemowi STAL, dostępne są bowiem w kolorach: czekoladowy brąz, czarny oraz grafitowy. STAL2 to natomiast kosze czarne i grafitowe.

Galeco nieustannie rozbudowuje i udoskonala gamę swoich produktów, oferując klientom rozwiązania, które w pełni odpowiadają ich potrzebom.
REKLAMA:

Cena: 319,80 zł brutto - kosz zlewowy Galeco STAL
Cena: 319,80 zł brutto - kosz zlewowy Galeco STAL2

Kosz zlewowy do systemu Galeco STAL, Fot. GalecoKosz zlewowy do systemu Galeco STAL, Fot. GalecoKosz zlewowy do systemu Galeco STAL 2, Fot. GalecoKosz zlewowy do systemu Galeco STAL 2, Fot. Galeco
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Galeco
#dachy #akcesoria dachowe #galeco #okna i drzwi #dach #akcesoria #w rynna #produkty

Więcej tematów: