Znamy zwycięzców konkursu OGRODY JAK Z OBRAZKA

Podziel się:
Internauci w dwóch równorzędnych głosowaniach wybrali najlepsze ich zdaniem zdjęcia. W ten sposób poznaliśmy dwie zwyciężczynie. Zabawę na naszym profilu facebookowym wygrała Pani Ewelina, natomiast w głosowaniu na naszej stronie zwyciężyła Pani Paulina.

Fot. Obud.plFot. Obud.pl
Przez cały miesiąc internauci oddawali głosy na zdjęcia najpiękniejszych ogrodów (głosowanie zakończyło się 12. października 2017 r.). Dokonanie wyboru musiało być nie lada wyzwaniem, gdyż każda z nadesłanych fotografii miała swój urok.

* sponsorzy nagród: Blue Dolphin Tapes; Hitachi;
Karcher; Bibliotekarium; Chemiabudowlana.info

Znamy zwycięzców konkursu OGRODY JAK Z OBRAZKA


Pani Ewelina, zwyciężczyni facebookowego głosowaniaPani Ewelina, zwyciężczyni facebookowego głosowaniaPo niezwykle emocjonującym w ostatnich dniach finale na naszym profilu facebookowym wygrała Pani Ewelina. Do udziału w konkursie przekonała ją koleżanka - Udział w konkursie wzięłam za namową znajomej. Mój ogród jest skromny, ale kocham go takim, jakim jest i nic nie chcę zmieniać. To moja mała oaza spokoju, w której czuję się szczęśliwa. Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc znajomych, bo bez nich nie udałoby mi się wygrać.-

Konkurs OGRODY JAK Z OBRAZKA wzbudził spore zainteresowanie wśród internautów. Zaproponowana przez nas zabawa stała się czymś więcej, niż samą rywalizacją o zwycięstwo. Niezwykłą aktywnością wykazywały się również osoby, które nie brały udziału w konkursie. Miłośnicy ogrodów na naszych stronach dzielili się swoją pasją z innymi.

Facebookwoicze nie ograniczyli się tylko do wybierania najpiękniejszych zdjęć. Nasz profil stał się przedmiotem fachowej dyskusji na temat uprawy, pielęgnacji, czy wyboru roślin do ogrodu. W czasie trwania konkursu na naszym profilu pojawiło się kilkadziesiąt tysięcy reakcji oraz kilka tysięcy komentarzy!

Najlepszym tego przykładem są zdjęcia Pani Kasi, które zachwyciły facebookowiczów. Fotografie uczestniczki, która zajęła drugie miejsce nie tylko zebrały olbrzymią ilość polubień, ale było równie często komentowane przez internautów.

Pani Kasia na łonie natury, jej zdjęcia konkursowe skomentowało kilkaset osóbPani Kasia na łonie natury, jej zdjęcia konkursowe skomentowało kilkaset osób-Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że ogród to moja największa pasja. Uwielbiam przyrodę w każdej postaci, dlatego możliwość hodowania roślin od nasionka, szczególnie liliowców, jest dla mnie tak wyjątkowa. Udział w konkursie to dla mnie nowe doświadczenie. Jestem dumna z tak dużej ilości ‘’lajków”, które otrzymały moje fotografie, a kilkaset komentarzy pod moimi zdjęciami to dopiero sukces! Dziękuję wszystkim za głosy oddane na mój ogród.-

Niżej prezentujemy wyniki dwóch równorzędnych głosowań:


Wyniki głosowania na naszej stronie.

Wyniki zabawy na naszym profilu facebookowym.

>

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: obud.pl
#wiadomości #ogrody

Więcej tematów: