Poznaj opinie ekspertów o firmie Budvar Centrum. Wyróżnienia za jakość i wizerunek

Podziel się:
Znak Jakości Home Zone i tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki to nagrody przyznawane przez wybitnych polskich architektów, projektantów i przedsiębiorców. Obie zdobył w ostatnim roku producent stolarki otworowej ze Zduńskiej Woli – Budvar Centrum.

Opinia branży: renomowana jakość

Znak Jakości Home Zone 2017 został przyznany producentowi stolarki otworowej za okno PVC T-Energy MD. Nowoczesny i elegancki produkt doceniono za rozwiązania dedykowane domom energooszczędnym. Plebiscyt Home Zone przyznaje znak jakości innowacjom, które pozwalają kreować komfortową, funkcjonalną i estetyczną przestrzeń. – Wprowadzając do sprzedaży okna T-Energy MD, chcieliśmy wyjść naprzeciw nowym trendom i udostępnić klientom produkt nie tylko estetyczny, ale też ekologiczny i zaawansowany technologicznie – mówi Paweł Trzciński, ekspert firmy Budvar Centrum. – Nagroda cieszy nas tym bardziej, że jest odzwierciedleniem opinii kilkunastoosobowej komisji złożonej z wybitnych, znanych w świecie architektów i projektantów.

Fot. Budvar CentrumFot. Budvar Centrum

Opinia biznesu: europejski charakter

Organizacja indywidualnych pracodawców Business Centre Club również zwróciła w tym roku uwagę na producenta okien Budvar Centrum i po raz czwarty przyznała mu tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki. Nagroda ta jest przyznawana w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych i Marka Europejska. W ostatniej z nich zwyciężył właśnie producent ze Zduńskiej Woli. – Business Centre Club co roku wyróżnia firmy, które osiągają sukcesy na rynku międzynarodowym, dbają o dobry wizerunek przedsiębiorcy i budują zaufanie do polskich produktów i polskiego biznesu. W tym roku organizacja uznała, że w Europie taką firmą jest właśnie Budvar Centrum – zdradza Paweł Trzciński.
REKLAMA:

Producent stolarki otworowej zaznacza, że choć cieszy się z nagród, nie są one dla niego najważniejsze. –Wybitni architekci i biznesmeni uznali, że należymy do grona profesjonalistów. To zaszczyt i nagroda za ciężką pracę – mówi Paweł Trzciński. –Na co dzień jednak kierujemy się przede wszystkim opinią naszych klientów i to z myślą o ich satysfakcji podejmujemy każdą decyzję.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Budvar Centrum
#okna #wiadomości #okna i drzwi

Więcej tematów: