Drzwi z natury. Premiera INTER DOOR na Warsaw Home. Firma roku.

Podziel się:
Za nami już druga edycja targów Warsaw Home. 400 wystawców na trzech halach. Wśród nich marka INTER DOOR, która zaprezentowała swoją nowość. Drzwi FRESA z kolekcji „Retro Collection” zwróciły uwagę odwiedzających. Premiera, liczne spotkania, porady architektów – to był niezwykle pracowity weekend. A zaczął się od nagrody „Firma roku”.

Fot. INTER DOORFot. INTER DOOR
Tegoroczna edycja Warsaw Home przyciągnęła tłumy odwiedzających. Od architektów, projektantów po osoby, które są w trakcie urządzania swoich mieszkań, czy też domów. Marka INTER DOOR postawiła na ekspozycję swoich nowych drzwi. Czarny model, podwójnych drzwi FRESA z kolekcji „Retro Collection” to nawiązanie do kamienic. Starych kamienic, które zachwycają swoją odnowioną formą i ponadczasowymi elementami wystroju. Takie, jakie widujemy w Mediolanie, Warszawie czy w Berlinie. Wysokie pomieszczenia, meble rodem z lat 50-tych, stylizowane drzwi.

Nowy model drzwi z kolekcji „Retro Collection” to aż pięć różnych wersji drzwi, z różnym rozmieszczeniem ramki. Istnieje możliwość wybrania modelu FRESA również z przeszkleniem. W klimat retro wprowadzi nas stylizowane rzeźbienie opasek (element widoczny od zewnątrz przypominający ramkę wokół skrzydła), będących jednocześnie w standardzie wyposażenia. Dodatkowo będzie można zamówić panel z górną opaską retro lub koronę. Jako, że mieszkania w kamienicy charakteryzują się często niestandardową wysokością model FRESA można również zrealizować w wersji wysokiej, aż do 3 metrów.

Fot. INTER DOORFot. INTER DOOR
W trakcie Warsaw Home odwiedzający mogli liczyć na porady specjalistów z pracowni Agrupa, którzy odpowiadali na wiele pytań, również tych związanych z urządzeniem mieszkania w kamienicy. Wsparcie merytoryczne ze strony architektów pokazało jak bardzo klienci potrzebują skonsultować swój projekt, czy też wybór rozwiązania. Tym bardziej, że ze strony Agrupy można było liczyć na kompleksowe wsparcie: od analizy projektu, po wskazówki na temat doboru materiałów i wykończenia.

Fot. INTER DOORFot. INTER DOOR
Druga edycja Warsaw Home dla marki INTER DOOR była ważnym wydarzeniem nie tylko ze względu na oficjalną premierę modelu FRESA. Organizatorzy targów przyznali firmie tytuł „Firma Roku”. Jest to ogromne wyróżnienie, biorąc pod uwagę ilość marek, które mogliśmy zobaczyć na miejscu. Ta nagroda to sukces całego zespołu. Za marką INTER DOOR stoi zespół ludzi, którzy tworzą rozwiązania z myślą o drugim człowieku - o klientach. Uhonorowanie w ten sposób ich pracy daje im energię do dalszego działania i pracy nad kolejnymi rozwiązaniami. W sesji zdjęciowej kolekcji „Retro Collection” wykorzystano projekty polskich marek dzięki uprzejmości showroomu Lumann oraz marki Tamo.

REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: INTER DOOR
#okna #wiadomości #okna i drzwi

Więcej tematów: