Tubądzin z Perłą Ceramiki Projektantów 2017

Podziel się:
Kolekcja Pietrasanta marki MONOLITH należącej do Ceramiki Tubądzin otrzymała tytuł Perły Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w wyniku głosowania architektów i projektantów wnętrz, a więc ekspertów, którzy w dziedzinie płytek ceramicznych zwracają szczególną uwagę na design i jakość produktu.

Fot. TubądzinFot. TubądzinPietrasanta to kolekcja wielkoformatowych płyt, których wygląd inspirowany był fakturą włoskiego marmuru. Skała ta od wieków stanowi kanon architektonicznego piękna i zdobi najbardziej rozpoznawalne zabytki w takich miastach jak chociażby Rzym czy Florencja. Architekci Ceramiki Tubądzin, odwołując się do tych archetypów, stworzyli kolekcję klasycznych wzorniczo i korespondujących z naturą gresów, których możliwości zastosowania ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Nowatorska kolekcja, doskonała pod względem estetyki i formy. Jest elegancka i świetnie wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Daje ogromne możliwości aranżacyjne. Jej atutem jest perfekcyjne odwzorowanie pięknego włoskiego marmuru i bogactwo modularnych formatów, w tym po raz pierwszy w wydaniu polskiego producenta aż 119,8x239,9 cm, grubości 6 mm – stwierdziło Jury Konkursu dokonując oceny Pietrasanty.
REKLAMA:

Kolekcję cechuje duża uniwersalność w zakresie wykorzystania. Może ona stanowić ozdobę zarówno salonów jak i łazienek, a także znaleźć zastosowanie jako okładzina mebli, kuchennych blatów czy też być montowana na elewacjach. Płyty dostępne są w szerokim spektrum rozmiarów: od 598x598 mm do 2398x1198 mm. To właśnie ten ostatni format gresów zwrócił szczególną uwagę członków Jury, którzy docenili, że polski producent ma w ofercie płytę o tak dużej powierzchni. Kolekcja Pietrasanta jest dostępna zarówno w wersji polerowanej jak i matowej. Gresy produkowane są przy wykorzystaniu pionierskiej na polskim rynku metody walcowania w procesie ciągłym. Pozwala ona uzyskać szeroką gamę formatów płyt w ramach jednego procesu produkcyjnego. Wyjątkowe zdobienia są zasługą techniki nadruku cyfrowego wykorzystującego najnowocześniejsze drukarki, które wyposażone są w ponad 300 głowic drukujących.

Organizatorem konkursu jest kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych oraz firma CAD Projekt K&A.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Grupa Tubądzin
#wiadomości #nagrody #wnetrza #tubadzin

Więcej tematów: