Grzejniki REGULUS-system - nowy standard XXI wieku

Podziel się:
Niech świat REGULUSA będzie nie tylko strefą najbardziej komfortowo podanego ciepła lecz stanowi także przyjazny świat pięknych, unikalnych, ożywczych dla naszych domostw, barw.

Fot. REGULUS-systemFot. REGULUS-systemPaleta barwna RAL K7, według której oznaczone są kolory farb proszkowych, liczy ponad dwieście odcieni. W ofercie REGULUS-system wykonania barwne grzejników, nawet w najbardziej ekscentrycznym kolorze, można szybko zrealizować, i to w tej samej cenie co biały standard. Zachęcamy do korzystania z unikalnej możliwości, jaką stwarza swoim klientom firma REGULUS-system. Pokrycie powierzchni grzejników farbami strukturalnymi oraz wersja METALLIC dostępne są za dopłatą 10% do ceny katalogowej.

Kolory REGULUSA - nasze credo

Grzejniki ścienne centralnego ogrzewania dotychczas nieodmiennie kojarzą się wszystkim z białą plamą widniejącą pod każdym oknem. Dla wielu inwestorów taka właśnie, powszechnie narzucona kolorystyka grzejnika, gryzie się z aranżacją wnętrz oraz z wybranym kolorem ścian.

Fot. REGULUS-systemFot. REGULUS-systemFakt, iż biel grzejnika pod oknem zakłóca koncepcję wystroju wnętrza, stanowi główny powód do podjęcia często nietrafnej i nieoptymalnej decyzji o zastosowaniu ogrzewania podłogowego w miejsce choćby najekonomiczniej działających grzejników ściennych. Tymczasem wykonania barwne grzejników, nawet w najbardziej ekscentrycznym kolorze, można szybko i bez problemu zrealizować, ponadto w tej samej lub w niewiele wyższej cenie co biały standard...

Cóż stoi na przeszkodzie, by grzejnik w pokoju dziecięcym wykonany był w wesołym żywym kolorze, w łazience może być dopasowany barwą do glazury, a w salonie kolorem nawiązywać do stolarki, wystroju wnętrza, umeblowania lub koloru ścian? Nasz odbiorca może dostosować kolor grzejników do klimatu każdego wnętrza.

Chcemy wspólnie z Państwem całkowicie odmienić stereotypowe postrzeganie grzejników ściennych centralnego ogrzewania. Grzejniki REGULUS swoimi parametrami pracy biją konkurencję na głowę. Mogą stanowić ozdobę wnętrza poprzez świadomie dobrany kolor. Zrealizujemy każdy kolor, o ile znajduje się w palecie RAL.

Niezwykle interesujące w swoim charakterze są także pokrycia strukturalne, farby młotkowe, złociste, srebrzyste. Niedoścignionym przebojem REGULUSA są grzejniki METALLIC. To szczególnie uniwersalna wersja kolorystyczna. Grzejniki METALLIC pasują do każdego wnętrza, zarówno zabytkowego jak i ultranowoczesnego, do budownictwa monumentalnego i drewnianego-rekreacyjnego.
REKLAMA:

Nie mają spawów czy zgrzewów, które należy maskować grubo kładzioną farbą. Wykonanie barwne typu METALLIC w pełni wydobywa urodę czystego metalu jest eleganckie i ma swój odrębny, nieporównywalny styl.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: REGULUS-system
#instalacje #produkty

Więcej tematów: