Podwójne złoto dla Kärcher na Targach TTM 2018

Podziel się:
Podczas odbywających się w dniach 4-8 kwietnia 2018 w Poznaniu Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM 2018 firmę Kärcher wyróżniono dwoma Złotymi Medalami. Na najwyższym stopniu podium ze złotym medalem znalazły się: odkurzacz samoobsługowy Kärcher SB VC oraz pistolet spryskujący EASY!Force do wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących Kärcher.

Podwójne złoto dla Kärcher na Targach TTM 2018Odkurzacz samoobsługowy SB VC jest przeznaczony do pracy w myjniach samochodowych i na stacjach benzynowych. Dzięki nowoczesnemu systemowi oczyszczania filtra TACT odkurzacz nie traci mocy ssącej nawet przy intensywnej pracy. Nowo zaprojektowany uchwyt dyszy ssącej jest bardzo wygodny. Odkurzacz ten otrzymał także w tym roku międzynarodową nagrodę za design: iF Award.

Pistolet spryskujący Easy!Force do urządzeń wysokociśnieniowych to rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje siłę odrzutu wody, dzięki czemu spust pistoletu uruchamia się przez nacisk wewnętrzna stroną dłoni (nie palcami). Pistolet Easy!Force jest dostępny w dwóch wersjach: Easy!Force z zaworam ze stali szlachetnej oraz Easy!Force Advanced z zaworem ceramicznym.
REKLAMA:

Przyznanie firmie Kärcher dwóch najwyższych wyróżnień potwierdza stabilną, wiodącą pozycję Kärcher na rynku.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kärcher
#wiadomości #nagrody #narzedzie #maszyny #maszyna #karcher

Więcej tematów: