Kostka brukowa Kość od Superbruk

Podziel się:
Grupa podstawowa produktów Superbruk poszerzona została o nowy produkt – kostkę brukową Kość, przeznaczoną do układania maszynowego.

Fot. SuperbrukFot. SuperbrukNowa wersja popularnej kostki Kość, została zaprojektowana i wykonana z myślą o układaniu jej w pełni zautomatyzowanym procesie układania nawierzchni, za pomocą układarek.

Rozwiązanie to pozwala na szybkie budowanie powierzchni drogowych na dużych przestrzeniach.

Mechaniczne układanie kostki daje możliwość optymalizacji dziennych działek roboczych w przedsiębiorstwie budowlanym. Przekłada się na znaczne zwiększenie wydajności pracy, niwelując problem niedoborów w zatrudnieniu. Teraz budowanie nie będzie wymagało uzupełniania jakichkolwiek braków czy usuwania zbędnych elementów.

Elementem dodatkowym, jaki pojawia się w ofercie materiałowej firmy, dedykowanym do omawianego kształtu to „połówka” Kości. Jest ona niezbędna do rozpoczęcia i zakończenia nawierzchni przy styku z krawężnikiem czy obrzeżem i jedynie ten element wymaga fizycznej aktywności brukarza.
REKLAMA:

Superbruk wprowadza do oferty produkt, który pozwala na znaczącą mechanizację, przyśpieszenie i ułatwienie prac brukarskich, przy jednoczesnym zachowaniu ceny, która pozostaje na niezmienionym poziomie w stosunku do Kości „zwykłej” z oferty producenta.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: ABW Superbruk
#ogrody #w ogrod #kostka #do ukladanie_kostki #superbruk #produkty #Nawierzchnie, chodniki, podjazdy

Więcej tematów: