Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka YT-82782 od YATO

Podziel się:
System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w zestawie z akumulatorem i szybką ładowarką lub też solo, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy powiększa się swój zestaw.

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka YT-82782. Fot. YatoAkumulatorowa wiertarko-wkrętarka YT-82782. Fot. YatoKorzyści z zakupu narzędzi pracujących na jednej baterii są oczywiste. To oszczędność pieniędzy, przestrzeni i środowiska. Szeroki wybór urządzeń do warsztatu, domu i ogrodu sprawia, że można stworzyć zestaw, którego naprawdę się potrzebuje. Poza tym zasilanie akumulatorowe daje niezwykłą swobodę i komfort, a bateria ze wskaźnikiem naładowania sprawia, że w czasie pracy nie spotka nas żadna przykra niespodzianka.

Jednym z narzędzi z serii 18 V YATO jest akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z silnikiem Mabuchi Motor Co., Ltd. , którego gwarancją trwałości są najwyższej jakości japońskie podzespoły. Doskonale sprawdzi się przy wierceniu w metalu i drewnie oraz wkręcaniu wkrętów, a niewielkie rozmiary obudowy umożliwiają pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Urządzenie posiada 2-biegową przekładnię, bezstopniową regulację prędkości obrotowej i lampkę LED oświetlającą miejsce pracy. Wytrzymała bateria litowo-jonowa 18 V posiada zabezpieczenie przeciw przegrzaniu ogniw. Wiertarko-wkrętarka dostępna jest w dwóch wersjach: w zestawie z baterią 2 Ah i szybką ładowarką (YT-82782) oraz jako samo narzędzie (YT-82783).
REKLAMA:

Wśród narzędzi YATO działających na wspólnej baterii znalazły się także wiertarko-wkrętarki udarowe i bezszczotkowe, zakrętarka, klucz udarowy, pilarka tarczowa, piła szablasta, wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne, wyrzynarka, szlifierka kątowa, a także narzędzia ogrodowe: podkaszarka do trawy, nożyce do żywopłotu tradycyjne i na wysięgniku oraz okrzesywarka teleskopowa. Do tych narzędzi dostępne są akumulatory o trzech pojemnościach: 2 Ah, 3 Ah i 4 Ah, przy czym w gotowych zestawach dostępne są te pierwsze.

Dane techniczne:

Max moment obrotowy: 40 Nm
Liczba biegów: 2
Prędkość obrotowa: 0-440, 0-1650 obr./min
Uchwyt: 1,5-13 mm
Akumulator: Li-Ion 18 V 2 Ah (opcjonalnie 3 lub 4 Ah)
Czas ładowania: 1 h
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: YATO
#maszyny #do prace_reczne #narzedzie_elektryczne #produkty #Elektronarzędzia

Więcej tematów: