Jakie drzwi najlepiej sprawdzą się w sypialni?

Podziel się:
Funkcjonalna sypialnia to pomieszczenie, w którym w ciągu dnia można odpocząć, a nocą spokojnie się wyspać. Jest to zatem jedno z najważniejszych miejsc w domu i warto wyposażyć je z największą starannością i dbałością o szczegóły. Porta podpowiada, jakie drzwi najlepiej sprawdzą się w sypialni, by tworzyła ona doskonałe warunki do codziennej regeneracji.

Fot. PortaFot. Porta
Odpowiednio wyciszone pomieszczenie to podstawa dobrego snu i efektywnego wypoczynku. Idealnym rozwiązaniem w sypialni będą pełne drzwi Porta CPL. Wybór wypełnienia skrzydeł drzwiowych płytą wiórową otworową zapewni większą dźwiękoszczelność pokoju, dzięki czemu domownicy będą mogli odciąć się od odgłosów dochodzących z innych pomieszczeń. Jednocześnie prosta, minimalistyczna forma drzwi w zestawieniu z ponadczasową bielą wprowadzą do wnętrza harmonię, która będzie służyć ukojeniu przed snem.

Fot. PortaFot. Porta
Sypialnia skąpana w łagodnych kolorach będzie przytulna i nastrojowa, co spotęgują naturalne akcenty. Jasny odcień drewna drzwi z kolekcji Porta VERTE PREMIUM podkreśli ciepły klimat pokoju. Z kolei ramiakowa konstrukcja skrzydeł będzie sprzyjała wypoczynkowi, zapewniając mieszkańcom intymność i wyciszenie pomieszczenia.
REKLAMA:

Fot. PortaFot. Porta
Energetyzująca aura sypialni ułatwi poranne wstawanie. Wzorzysta kapa w kontrastujących kolorach w połączeniu z oryginalnymi dodatkami stworzą aranżację pełną niewymuszonej swobody.Całości dopełnią drzwi Porta VERTE HOME z niewielkimi przeszkleniami. Wprowadzą one do sypialni subtelną grę światła,nie ujmując przy tym panującej w niej intymności dzięki mlecznym szybom. Nada to pomieszczeniu lekkości, ale też umiejętnie je ozdobi.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Porta
#okna #drzwi #czytelnia #okna i drzwi

Więcej tematów: