Węże natryskowe - idealne rozwiązanie w łazience

Podziel się:
Aranżując wymarzoną łazienkę, poza samym designem powinniśmy zwrócić uwagę na walory użytkowe kreowanej przestrzeni. Jeśli pominiemy tę kwestię, nawet najbardziej wyrafinowane, czy ekskluzywne dodatki nie będą nas cieszyć. Poza dopasowaniem armatury do kubatury łazienki, nasza uwaga powinna skoncentrować się także na doborze odpowiednich akcesoriów, czy elementów instalacji. Dzięki nim, poza samymi walorami estetycznymi, nasza łazienka będzie dużo wygodniejsza w codziennym użytkowaniu.

Fot. LaveoFot. LaveoFot. LaveoFot. Laveo

Komfort na co dzień

Wąż natryskowy to jeden z najbardziej newralgicznych elementów naszych łazienek. Z jednej strony uzupełnia całokształt aranżacji przestrzeni prysznicowej, z drugiej natomiast – odgrywa istotną rolę w ogólnym komforcie codziennego dbania o higienę. Dokonując wyboru baterii lub panelu natryskowego powinniśmy z taką samą uwagą dobrać do nich odpowiedni wąż. Nowoczesne rozwiązania pozwalają zapobiec najczęstszym przyczynom naszej frustracji, a więc notorycznemu skręcaniu się węża oraz trudnością z utrzymaniem go w czystości.

Fot. LaveoFot. Laveo

Idealne rozwiązanie

Marka Laveo – producent armatury łazienkowej i kuchennej – w swojej ofercie posiada węże natryskowe, które zostały wyprodukowane z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. W nowej serii GOMA znalazły się trzy rodzaje węży natryskowych, których charakterystyka spełni wszystkie oczekiwania, związane z komfortem brania prysznica. Wszystkie mają uniwersalną długość, wynoszącą 1500 mm, zapewniającą komfortowe użytkowanie niezależnie od naszego wzrostu. Zostały wykonane z PVC, który cechuje się bardzo dużą wytrzymałością. Węże dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych – czarny/chrom, biały/chrom i szary/chrom. Dzięki temu mogą zostać dopasowane do typu armatury lub kolorystyki wykorzystanych materiałów wykończeniowych. Kolejnym z rozwiązań, jakie zastosowano w wężach natryskowych z serii GOMA, jest system „antyskręt”. Dzięki niemu wyeliminowana została jedna z najbardziej uporczywych niedogodności. Węże te są także antyseptyczne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Chromowane nakrętki zostały wykonane z mosiądzu, dzięki czemu cały komplet doskonale prezentuje się wizualnie.
REKLAMA:

Aranżowanie łazienki wymaga zatroszczenia się nawet o najmniejsze detale. W związku z tym, iż docelowo ma być ona przestrzenią błogiego relaksu, nie możemy dopuścić, aby cokolwiek rozpraszało naszą uwagę lub psuło nasz nastrój. Z nowością z serii GOMA, problem skręcającego się, nieestetycznego węża, na szczęście nie będzie nas dotyczył.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Laveo
#czytelnia #w lazienka #rura #instalacje #Instalacje wodne

Więcej tematów: