Jakie zamówienie dotrze szybciej: nowe buty ze sklepu online czy… kompletny nowy dach?

Podziel się:
Grupa Blachotrapez otworzyła 4. zakład w Polsce i jednocześnie wprowadza usługę EXPRESS DACH 72H, czyli kompletny dach na budowie w 72 godziny. Klienci i dekarze otrzymają w jednym zamówieniu wszystkie pokrycia i akcesoria niezbędne do ułożenia kompletnego dachu. Tradycyjne hurtownie doganiają e-commerce, a materiały dachowe mogą dotrzeć równie szybko, jak nowe buty ze sklepu online.

Fot. BlachotrapezFot. BlachotrapezKompletny dach trafia na plac budowy w czasie nie dłuższym niż 72 godziny. Rozładunek dostawy każdorazowo realizowany jest z wykorzystaniem floty aut wyposażonych w windę. Co ważne – wykonywane jest to całkowicie bezpłatne. Kompletny dach na budowie w 72 godziny jest pierwszą taką usługą w branży dekarskiej i na rynku budowlanym. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów i wyznacznikiem działań w XXI wieku.

Czwarta fabryka w Polsce

Wprowadzenie innowacyjnej usługi dostarczania kompletnego pokrycia dachowego na plac budowy stało się możliwe, dzięki otwarciu 4. w Polsce zakładu produkcyjnego, zlokalizowanego w Bochni. Zaawansowana technologicznie fabryka w Bochni jest nastawiona na produkcję kompletnych systemów dachowych. Wszystkie produkty objęte nową usługą EXPRESS DACH 72h.

Fot. BlachotrapezFot. Blachotrapez

Szybkie dostawy napędzają branżę

Nowa usługa zdejmuje z małych i średnich firm branży dekarskiej ciężar modernizacji i zapewnienia jakości znanej klientom z zakupów online. EXPRESS DACH 72h to gotowy przepis na wdrożenie nowoczesnych usług, bez wydatków na rozbudowę zaplecza magazynowego i floty dostawczej. Cały koszt inwestycyjny poniosła Grupa Blachotrapez.
REKLAMA:

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, kreujemy nową dynamikę sprzedaży i realizacji projektów – mówi Rafał Michalski, Prezes Grypy Kapitałowej Blachotrapez. – Pełny proces – od momentu pomiaru dachu i zaakceptowania wyceny, aż po dostawę na plac – może potrwać zaledwie kilka dni roboczych. To doskonałe rozwiązanie, kiedy inwestorowi zależy na czasie, bo akurat zwolnił się termin u fachowca, nie ma gdzie przechowywać materiałów lub zbliża się okno pogodowe, idealne na krycie domu. Szybka konfiguracja modelu, typu powłoki, koloru, przedpłata i… kompletny dach może być na placu budowy już w 3 dni. Standard obsługi znany z zakupów online, ale bez sklepu internetowego, za to w każdym punkcie handlowym! Na tym rozwiązaniu skorzystają nie tylko inwestorzy i nasi partnerzy handlowi, ale przede wszystkim dekarze, którzy będą mogli szybciej rozpocząć nowe zlecenia.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Blachotrapez
#wiadomości #dachy #dach #blachotrapez

Więcej tematów: