Jak uniknąć błędów kładąc płytki podłogowe - wskazówki eksperta Ceramiki Tubądzin

Podziel się:
Płytki podłogowe to nie tylko tło i uzupełnienie do płytek ściennych czy element ostatecznego wykończenia mieszkania. Dobry wybór materiału, który kładziemy na posadzce gwarantuje piękną, trwałą podłogę na wiele lat.

Jak uniknąć błędów kładąc płytki podłogowe - wskazówki eksperta Ceramiki TubądzinJak uniknąć błędów kładąc płytki podłogowe - wskazówki eksperta Ceramiki Tubądzin

Fot. TubądzinFot. Tubądzin
IV część Vademecum Płytek Ceramicznych pozwala zrozumieć różnicę pomiędzy płytkami podłogowymi, a tymi, które kładziemy na ścianę. Jedną z kluczowych cech tych ostatnich jest cieszenie użytkowników pięknym designem, dostosowanym do potrzeb, charakteru przestrzeni i osobowości użytkownika. W przypadku płytek kładzionych na posadzki, design nie gra pierwszoplanowej roli, ponieważ płytki podłogowe muszą przede wszystkim współgrać z całym wnętrzem – kolorystycznie i rozmiarowo. W ich przypadku liczy się przede wszystkim trwałość, odporność na pękanie i zabrudzenia czy łatwość czyszczenia.

Fot. TubądzinFot. Tubądzin

Kolekcja Industrio, marki Monolith

Krzysztof Kulig, product manager i ekspert Grupy Tubądzin, który przeprowadził szkolenia z ponad 5000 glazurników w Polsce i na świecie, zaprasza do lektury czwartej części cyklu o okładzinach ceramicznych, w której przyjrzymy się rodzajom podłogowych okładzin ceramicznych i ich funkcjonalności. Z artykułu można dowiedzieć się:
- czym jest gres, z którego wykonuje się płytki podłogowe i jakie parametry muszą one spełniać
- gdzie najczęściej stosuje się płytki podłogowe
- jak przygotować się do układania płytek na podłodze
- jakie narzędzia należy wykorzystać przy cięciu gresu.
REKLAMA:

Zapraszamy do lektury IV części „Vademecum okładzin ceramicznych”: https://www.tubadzin.pl/vademecum-okladzin-ceramicznych.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Tubądzin
#plytka #na podloga #wnetrza #do ukladanie_plytek #tubadzin #poradnik #Wykończenie i pielęgnacja podłóg

Więcej tematów: