Dom bez rachunków za ogrzewanie i prąd!

Podziel się:
Niezależność energetyczna, wysoki komfort życia, oszczędność finansowa, dbałość o środowisko – a wszystko to dzięki jednej inwestycji. Wystarczy zamienić tradycyjną kotłownię na nowoczesne rozwiązanie EnergyHEAT oferowane przez firmę Kratki. Atrakcyjne pakiety łączące pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną zapewnią ciepło i energię w domu na długie lata. Teraz rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną nie muszą już być problemem!

Fot. Kratki.plFot. Kratki.pl

Jak działa EnergyHEAT?

EnergyHEAT to innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące technologię na najwyższym poziomie. Urządzenia pracujące w tym systemie są praktycznie bezobsługowe. Panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd, zaś falownik przekazuje go do sieci. Nie trzeba też martwić się rozpalaniem, dostarczeniem opału, czy też jego magazynowaniem. W pakietach zastosowano pompę ciepła THERMA V, którą cechuje niezwykła wydajność – jest około cztery razy efektywniejsza od tradycyjnego kotła. Im dłużej jest używana, tym większe zapewnia oszczędności. Warto pamiętać, że THERMA V to urządzenie ekologiczne, które znacznie ogranicza emisję CO₂ w porównaniu do kotłów olejowych i gazowych.

Czym są pakiety EnergyHEAT?

Firma Kratki oferuje dwa typy pakietów EnergyHEAT – EnergyHEAT 10 i EnergyHEAT 15. Różnią się one mocą instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła. EnergyHEAT 10 obejmuje instalację o mocy 10 kW i pompę o mocy 5,5 kW, zaś EnergyHEAT 15 – instalację o mocy 15 kW i pompę o mocy 7 kW. Obydwa pakiety zapewniają centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową z odnawialnych źródeł energii oraz gwarantują prąd i ciepło przez cały rok. Nie sposób nie przypomnieć o 40% rabatu na pompę ciepła. Firma Kratki proponuje również bardzo korzystne finansowanie inwestycji – raty z zerowym oprocentowaniem. Można też uzyskać ulgę termomodernizacyjną, która pozwala odliczyć od podatku nawet 32% kosztów poniesionych na rzecz instalacji. Największą zaletą pakietów jest możliwość otrzymania dotacji na wymianę pieca w ramach programu „Czyste Powietrze”. Koszt EnergyHEAT 10 z taką dotacją to już od 30 500 zł brutto, a EnergyHEAT 15 – od 40 500 zł brutto. Naprawdę trudno o bardziej opłacalną inwestycję.


Fot. Kratki.plFot. Kratki.pl

Na czym polega program „Czyste Powietrze”?

Wspomniany program „Czyste Powietrze” jest przeznaczony dla właścicieli oraz współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub lokali mieszkalnych w budynkach jednorodzinnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Mogą oni otrzymać dotację na demontaż nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe i zakup oraz instalację nowoczesnego źródła ciepła spełniającego najwyższe normy – takiego jak właśnie EnergyHEAT. Dotacja może wynosić nawet 30 000 zł w wersji podstawowej i 37 000 zł w ramach podwyższonego poziomu dofinansowania. Kwota zależy od typu modernizacji oraz zarobków.
REKLAMA:

EnergyHEAT to rozwiązanie dla każdego, kto chciałby cieszyć się samowystarczalnością, oszczędnością i komfortem. Połączenie pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej zapewnia użytkownikowi pełną niezależność energetyczną. Firma Kratki oferuje wyjątkowo opłacalną inwestycję, której pozytywne skutkami będziemy odczuwać przez długie lata.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Kratki.pl
#czytelnia #fotowoltaika #instalacje #pompa_ciepla #kratki #Pompy ciepła #Panele fotowoltaiczne

Więcej tematów: