<

Remonty oraz budowa domu w górę! Pompy ciepła nadal na minusie – prezentujemy „Barometr Usług” Oferteo

Platforma Oferteo zaprezentowała najnowsze dane dotyczące zapytań użytkowników w 10 najpopularniejszych kategoriach usługowych. W IV kwartale największy ...

Więcej...

Case study: wymiana systemu ogrzewania na kaskadę kotłów kondensacyjnych De Dietrich w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieńsku

W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieńsku, w województwie łódzkim, udało się skutecznie zastąpić stary, nieefektywny kocioł węglowy nowoczesną kaskadą kotłów kondensacyjnych C240 marki De Dietrich.

Więcej...

Instalacja kaskady pomp ciepła De Dietrich na przykładzie warmińsko-mazurskiej szkoły podstawowej

Po przeprowadzonej modernizacji systemu ogrzewania oraz zastosowaniu kaskady pomp ciepła marki De Dietrich, uczniowie szkoły podstawowej cieszą się przytulnym ciepłem oraz dostępem do ciepłej wody użytkowej zawsze, gdy tego potrzebują.

Więcej...

Pompy ciepła Baxi: Efektywne i ekologiczne rozwiązania dla ogrzewania domów

Obecnie, gdy troska o środowisko naturalne jest coraz powszechniejsza, a poszukiwanie efektywnych i ekologicznych rozwiązań ogrzewania domów staje się już niemal standardem, warto postawić na pompy ciepła marki Baxi. Zaprojektowane, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na zrównoważone...

Więcej...

Pompy ciepła typu monoblok: efektywność i wygoda w jednym urządzeniu

Pompy ciepła są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem stosowanym do ogrzewania i chłodzenia domów oraz budynków komercyjnych. Jednym z rodzajów pomp ciepła, który zyskuje na popularności, są pompy ciepła typu monoblok.

Więcej...

Nowość w ofercie BAXI: pompa ciepła Platinum BC Smart iR32

Baxi uaktualnia swoją ofertę stojących pomp ciepła powietrze-woda typu split wprowadzając do sprzedaży pompę Platinum BC Smart iR32 wyposażoną w nową jednostkę wewnętrzną pracującą z czynnikiem chłodniczym R32.

Więcej...

NOWOŚĆ: Dogrzewacze układu c.o. KELLER PC z automatyką do pomp ciepła

Oferta urządzeń grzewczych marki KELLER poszerzyła się o nowe produkty – Dogrzewacze układu c.o. KELLER PC, które są przeznaczone wyłącznie do współpracy z pompami ciepła jako szczytowe źródło ciepła lub jako czasowo główne źródło ciepła np. w przypadku awarii pompy ciepła.

Więcej...

Pompy ciepła powietrze-woda ATHENA R32 dostępne w wersji SPLIT

Oferta pomp ciepła powietrze-woda ATHENA R32 firmy Tekno Point, które dostępne są na wyłączność w Grupie SBS, poszerzyła się o nowe modele typu SPLIT.

Więcej...

Ogrzewanie domu – jakie warto wybrać?

Ogrzewanie hybrydowe, gazowe czy pompa ciepła – na który system grzewczy warto się zdecydować, wybierając spośród najbardziej ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań? Szukamy odpowiedzi na to pytanie, wskazując najważniejsze cechy każdego z nich. Sprawdź razem z nami wydatki eksploatacyjne...

Więcej...

NOWOŚĆ: Pompy ciepła KELLER typu monoblok

Oferta marki KELLER poszerzyła się o nową gamę produktów - pompy ciepła KELLER typu monoblok w wersji 10K i 15K, które dostępne są w atrakcyjnych pakietach.

Więcej...
Loading...