Innowacje, recykling i pokazy na żywo – tak właśnie Deceuninck zaprezentuje na Polyclose 2022 swoje profile z PVC i aluminium

Podziel się:
Deceuninck, wiodący producent profili okiennych i drzwiowych z PVC i aluminium, będzie obecny w styczniu na targach Polyclose 2022. Oprócz innowacji produktowych, które jak zawsze będzie można odkryć na stoisku Deceuninck numer 1400, podczas tej edycji targów odbędą się również prezentacje na żywo na stoisku 1018.

Fot. DeceuninckFot. Deceuninck

Innowacje w seriach z PVC i aluminium

Podczas ostatniej edycji Polyclose Deceuninck zaprezentował dwie zupełnie nowe serie profili okiennych. System profili Elegant podniósł wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o standardy projektowania dla profili PVC. Natomiast jeszcze bardziej przyciągała wzrok premierowa seria z aluminium, Decalu, której doskonała kompatybilność z systemem Elegant jest wisienką na torcie obu serii.

W czasie nadchodzących targów można spodziewać się prezentacji najświeższych innowacji dla obu serii. Zespół Deceuninck chętnie udzielać będzie informacji dotyczących innowacji na drugim poziomie stoiska firmowego. Jedno, co możemy zdradzić już teraz: na Polyclose 2022 Deceuninck zaprezentuje całkowicie nowy system fasadowy Decalu F50.

Fot. DeceuninckFot. Deceuninck

Profile PVC w 100% z recyklingu

Budownictwo cyrkularne wkrótce będzie nowym standardem, a Deceuninck już jest gotowy na przyszłość. Firma startuje z zupełnie nową serią produktów Phoenix, na którą składa się 13 profili okiennych i drzwiowych wyprodukowanych całkowicie w obiegu zamkniętym.

- Phoenix będzie ewoluował wraz z rynkiem: gdy popyt wzrośnie, zwiększymy produkcję. To nowe rozwiązanie już wzbudziło zainteresowanie w Holandii, gdzie rząd silnie promuje wykorzystanie materiałów cyrkularnych w projektach budowlanych. Już zrealizowaliśmy tam kilka projektów z wykorzystaniem naszych profili Phoenix – mówi Bernard Vanderper, Sales Manager Deceuninck na Europę Zachodnią.

Ta nowa gama produktów daje starym materiałom nowe życie poprzez odzyskiwanie i recykling. Rozwiązanie zapewnia potencjał oszczędności energii na poziomie 90% w porównaniu do produkcji nowych materiałów z PVC. Deceuninck wykorzystuje recyklat PVC w swoich produktach od 2012 roku. Firma stała się największym w krajach Beneluksu wytwórcą sztywnego tworzywa sztucznego z recyklingu. Do tej pory zakład recyklingu Deceuninck w Belgii posiada zdolność recyklingu 45 000 ton PVC rocznie, czyli ok. 2,3 mln okien.
REKLAMA:

Pokazy na żywo na stoisku

Po raz pierwszy na targach będą miały miejsce pokazy na żywo. Na stoisku 1018 instalatorzy będą mogli przekonać się, jak prosta jest praca z systemami Deceuninck. Prezentacje będą uczyły, jak kleić i wymieniać szyby w różnych typach profili okiennych oraz jak (de)montować listwy przyszybowe w oknach Decalu za pomocą praktycznego narzędzia.

Ponadto, po raz pierwszy zaprezentowane zostanie innowacyjne rozwiązanie systemowe ze szkłem próżniowym Fineo w oknach Elegant i Decalu. Na stoiskach Deceuninck i AGC Glass Europe będzie miejsce poświęcone niedawno nawiązanemu partnerstwu strategicznemu marek.

Podczas Polyclose 2022 Deceuninck tradycyjnie będzie obecny na swoim stoisku numer 1400. Pokazy techniczne odbywać się będą na stoisku numer 1018, na lewo od wejścia na targi.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Deceuninck
#okna #wiadomości #okno #targi #okna i drzwi

Więcej tematów: