Polski Klaster Budowlany zaprasza na Międzynarodowe Targi Architektury i Budownictwa BUDMA 2022!

Podziel się:
Już w następnym tygodniu Targi BUDMA, które odbędą się w terminie 1-4 lutego 2022 r. w Poznaniu. To najważniejsze spotkanie w branży budowlanej i architektonicznej. W tegorocznej jubileuszowej 30-stej edycji targów, Polski Klaster Budowlany wystawi wspólne duże stoisko klastrowe, na którym zaprezentuje się 13 firm członkowskich. Serdecznie zapraszamy na stoisko numer 38, Hala 5.

Fot. mtpFot. mtp
Na targach będzie można spotkać takie firmy klastrowe jak: IMS Modular, VEMAR, Olan, Profigips, Alupol, Barwa System, Countsolar, Izodom 2000 Polska, Gogler, Top Ten Express, IES, Megaplot, SOPREMA Polska, ACE Glass, Pol-Sver, Mirox, Led Europe, RAIKO, Smart Faktor, FAM-TO, BSG, Power Up, Innowacyjne Elewacje, Miami Building Distribution.

Czterodniowe spotkanie branży budowlanej w Poznaniu to przede wszystkim prezentacja najnowszej oferty produktowej, technologicznej i usługowej prezentowanej przez producentów oraz dystrybutorów z niemal całego przekroju budownictwa. Targi BUDMA to także szereg interesujących wydarzeń towarzyszących, zarówno merytorycznych jak i praktycznych, gdzie zdobędziemy najbardziej aktualną wiedzę i podniesiemy swoje kwalifikacje, tak dla wytrawnych fachowców działających w branży od wielu lat, jak i dla adeptów budowlanej sztuki.
REKLAMA:

BUDMA to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga uwagę całego sektora budownictwa. Profesjonaliści, zarówno praktycy jak i teoretycy, nie pozwalają sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju. W lutym zobaczymy także prezentację maszyn i sprzętu pomocniczego na placu budowy w ramach targów INTERMASZ, materiałów i technologii dla budownictwa infrastrukturalnego – INFRATEC.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Polski Klaster Budowlany
#wiadomości #architektura #targi #wnetrza

Więcej tematów: