Łazienka na poddaszu – funkcjonalna dzięki kreatywności, ciepła dzięki grzejnikom

Podziel się:
Urządzenie poddasza to spore wyzwanie aranżacyjne. Na piętrze powinna znaleźć się łazienka, a przecież przekształcenie powierzchni ze skosami w komfortowe i funkcjonalne domowe SPA to jeszcze trudniejsze zadanie. Niemniej istnieją rozwiązania, które będą praktyczne i estetyczne bez względu na wielkość czy kształt pomieszczenia, czego doskonałym dowodem są projekty łazienek stworzone przez Bart-Box. Elementem łączącym wszystkie aranżacje są grzejniki marki Luxrad.

Fot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. Luxrad

Zainspiruj się projektami łazienek na poddaszu

Nic tak nie pobudza aranżacyjnej kreatywności, jak projekty funkcjonalnych, ponadczasowych, a przede wszystkim pięknych łazienek. W związku z tym warto zapoznać się z inspirującymi realizacjami od Bart-Box. Przegląd łazienkowych pomysłów rozpoczyna wnętrze subtelne, a przede wszystkim przytulne, czyli łazienka na poddaszu, w której króluje uniwersalna paleta barw i ciepło drewna, a wszystko to zostało zwieńczone czarnymi dodatkami.

Fot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. Luxrad
Funkcjonalnym rozwiązaniem, które pozwala na wykorzystanie każdego metra kwadratowego pomieszczenia, jest umieszczenie pod skosem wanny wolnostojącej. Podobna projektowa taktyka została wykorzystana w łazience na poddaszu wykończonej w stylu glamour, którego znakiem rozpoznawczym są złote baterie, ale również wielkoformatowe, imitujące marmur płytki na ścianach. Luksusowa elegancja została ocieplona drewnianą podłogą i blatem.

Kolejny projekt jest synonimem relaksującej strony domowego SPA, którego znakiem rozpoznawczym jest aranżacyjna delikatność oraz naturalna paleta barw. O przyjemną, wyciszającą atmosferę troszczy się również subtelne oświetlenie. Motywem, który nadaje łazience na poddaszu lekkości, jest wszechobecne drewno, a także „lewitujące”, przymocowane do ścian meble.

Łazienka na poddaszu – funkcjonalna dzięki kreatywności, ciepła dzięki grzejnikomŁazienka na poddaszu – funkcjonalna dzięki kreatywności, ciepła dzięki grzejnikom
Fot. LuxradFot. LuxradŁazienka na poddaszu – funkcjonalna dzięki kreatywności, ciepła dzięki grzejnikom
Wspomniany wcześniej marmur nie jedno ma imię – jego cechą szczególną jest uniwersalność, która świetnie wpisuje się w elegancki klimat, ale także w naturalny motyw z miedzianym kolorem, na którym opiera się projekt kolejnej łazienki na poddaszu.. Inspirującą wisienką na torcie jest aranżacja, której motywem przewodnim są nietypowe, położone pionowo kafelki w kolorze zielono-szarym, których surowość przełamuje biel oraz orzechowa podłoga.

Łazienka na poddaszu – funkcjonalna dzięki kreatywności, ciepła dzięki grzejnikomŁazienka na poddaszu – funkcjonalna dzięki kreatywności, ciepła dzięki grzejnikom
Fot. LuxradFot. LuxradŁazienka na poddaszu – funkcjonalna dzięki kreatywności, ciepła dzięki grzejnikom

Funkcjonalne ciepło w łazience na poddaszu

Bez względu na to, czy łazienka znajduje się na parterze, czy na poddaszu, musi pojawić się w niej grzejnik. Wszystkie powyższe aranżacje ogrzewają projekty marki Luxrad. W klasycznie czarno-białej łazience z motywem drewnianym pojawił się Model E w uniwersalnym odcieniu, który doskonale koresponduje z baterią przy wolnostojącej wannie, ale także prysznicem typu walk-in. W domowym SPA w odsłonie glamour zagościł minimalistyczny, subtelnie współgrający z elegancją motywu marmurowego na ścianach oraz z ozdobną listwą w kolorze czarnym.
REKLAMA:

W przytulnej odsłonie domowego SPA na poddaszu, w której rządzi drewno i beż nie mógł natomiast pojawić się żaden inny kaloryfer, jak dbający w tej aranżacji o ciepło i funkcjonalność klasyczny i ponadczasowy Kwadro w białym wydaniu. Nietuzinkowy projekt łazienkowy z zielono-szarymi kafelkami nieco tonuje prosta konstrukcja grzejnika Atakama, którego cechą szczególną jest charakterna linia oraz nowoczesna uniwersalność.

Fot. LuxradFot. LuxradFot. LuxradFot. Luxrad
Projekty Bart-Box utwierdzają w przekonaniu, że choć urządzenie łazienki na poddaszu wiąże się z koniecznością wytężenia aranżacyjnych szarych komórek, to jednak stworzenie praktycznej, wygodnej i stylowej przestrzeni jest jak najbardziej możliwe – oczywiście z wykorzystaniem trafionych rozwiązań i elementów wyposażenia. Grzejniki marki Luxrad są na tyle wielokierunkowe, że mogę dekorować, ocieplać i uspokajać wnętrze, a przede wszystkim służyć domownikom.
REKLAMA:
REKLAMA:
Źródło: Luxrad
#czytelnia #w lazienka #grzejnik #instalacje #na poddasze #Grzejniki

Więcej tematów: